"Yeteneksiz" Akif Beki Çok Kızdı!

"Yeteneksiz" Akif Beki Çok Kızdı!
Wikileaks belgelerinde geçen Başbakan'ın danışmanlarıyla ilgili bölüm Akif Beki'yi fena kızdırdı. Belgelerde,danışmanlar için 'yeteneksiz, kibirli, becerik...' deniliyordu.

Wikileaks belgelerinde Başbakan'ın danışmanları için söylenenler Akif Beki'yi fena sinirlendirmiş. Beki NTV ekranlarında ABD'li diplomatlara ateş püskürdü.

Wikileaks belgelerinde adı geçen Akif Beki, NTV ekranlarında ABD'li diplomatlara ateş püskürdü. Beki, belgelerde Başbakan Erdoğan'ın danışmanları için söylenenleri fena halde üstüne alınmış.

Belgelerde Başbakan'ın danışmanları için 'yetersiz, kibirli, kifayetsiz, beceriksiz' gibi tanımlar yer almıştı. Radikal yazarı Akif Beki belgeleri 'dedikodu tomarı' olarak değerlendirdikten sonra ABD'li diplomatlara yüklendi.

"Bu belgelerin sızmasının gösterdiği bir şey varki o da ABD'li diplomatların zihin mekanizmaları, yetenekleri, becerilerini sonuç olarak koymuştur. Başbakan'ın danışmanları için -ki bir tanesi de benim- 'yetersiz, beceriksiz, kibirli' gibi sıfatlar kullanmışlar. Mahrem belge, gizli belge arşivi bir devletin namusudur. Yani namusuna mukayet olamayan için ne demek gerek bilemiyorum. Bu olayda ne kadar kifayet var, ne kadar yetenek var, ne kadar nedensiz kibir var izleyenler takdir eder."

AKİF BEKİ'Yİ İZLE

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com