Yetilgen: "AKP'ye devam edersek, üzerimizdeki yorganı alacaklar!"

Yetilgen: "AKP'ye devam edersek, üzerimizdeki yorganı alacaklar!"
DP ilçe başkanı Ahmet Yetilgen 11 yıllık AKP iktidarında Emet’in kayıplarının geçmiş yıllarla mukayese edilemeyecek ölçüde olduğunu vurgulayarak;” İlçe halkı olarak iktidar partisi, hizmet verir diye güvendiklerimiz neredeyse üstümüzden yorganımız
Ercan Kolku | Emet

Geçmiş dönemlerde ilçenin kazanımlarından olan 2 hastane, karayolları, pancar, köy 
hizmetleri,askerlik şubesi gibi devlet kurumlarının bir bir kapandığına dikkat çeken Yetilgen;”  Emet her geçen gün geriye gitmektedir. AKP geçmiş iktidarlar döneminde Emet’e kazandırılan  hizmetlerin üzerine artı koyamadığı gibi, mevcutlarıda muhafaza edememiştir. Yine geçmiş dönemlerde alt yapısı hazırlanan ve Rahmetli Ahmet Derin vasıtası ile yatrımı gerçekleşen Borikasit tesislerine adam alıp çıkarmayı particilik sanıyorlar.11 yıldır YOL türküleri ile bizleri avuturken, şehir içi 1.5 km beton asfalt, ilçe yollarında göstermelik çalışmalarla halkın gözlerini boyuyorlar” dedi.

2014 yerel seçimlerinin Emet’in daha gazla küçülöeöesi adına bir fırsat olduğununu altını çizen Yetilgen;” Maşallah iktidar belde sorunlarımızıda kökünden çözdü. Emet’in beldelerini köye dönüştürürken ilçeye verdikleri zararla Emet’i de adı konulmamış bir beldeye dönüştürdüler. Yeni iş imkânları yaratacaklarına, taşeron zihniyetle halkı 3 kuruşa muhtaç duruma getirdiler. Halkı fakirleştirip, makarna , bulgur, kömürle ihyitaç sahibi vatandaşalrımızın iyi niyetlerini suiistimal ettiler. “ dedi.
 
Bu gidişata dur demenin Emet halknın elinde olduğunu belirten başkan Yetilgen;” Emet’i yeniden hizmet akışını sağlamak için diğer partilerimizle ortak hareket ettik. Yerel kalkınmamızda önemli olan belediyenin yeniden halkın belediyeis olmaıs için İbrahim Hügül’ü ortak adya çıkardık.Kaybettiğimiz beldelerimizle 28 köye dönüşen ilçemiz köylerinde senelik çocuk oyuncağı gibi 300-500 metre kare parke taşı vermeyi hizmet sananlara dur demek içinde eski il genel meclisi üyemiz Hakkı Özhan’ı partimizden aday gösterdik. Allahın izni Emet halkımızın destekleri ile Emet’te İbrahim Hügül ile köylerimizde Hakkı Özhan ile Emet’i eski şaşalı günlerine döndüreceğiz” dedi. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com