Yetiştirdiği atlarla etkilemeye hazırlanıyor!

Yetiştirdiği atlarla etkilemeye hazırlanıyor!
Dönem filmlerindeki savaş sahnelerinde oynatmak için 15 at yetiştirdi...

atv ekranlarında ilk kez geçtiğimiz pazar izleyiciyle buluşan 'Seni Bana Yazmışlar' adlı dizide 'Yalçın' karakterini 'Issız Adam' filmiyle tanınan Cemal Hünal canlandırıyor. Hünal, izleyicinin 'Yalçın' karakterini, 'Issız Adam' filminde canlandırdığı 'Alper'e benzetmesini şöyle değerlendiriyor: "Çünkü beni 'Issız Adam'daki 'Alper'le çok bağdaştırdılar. Beklentileri o yönde olduğu için de benzerlik kuruyorlar" dedi. Oyuncuyla; rolünü, yeni projelerini ve Lale Cangal'la olan birlikteliğini konuştuk...

'ALPER'DEN FARKLI
 'Yalçın' karakteri size teklif edildiğinde tereddüt yaşadınız mı? Evet, ilk başta yaşadım tabii ki... Özellikle bir restoranı olduğunu duyunca... Çünkü 'Issız Adam'da oynadığım 'Alper'in de restoranı vardı. Ama senaryo çok güzeldi. Geçtiğimiz sene tiyatro yapmıştım. Orada geliştirdiğim yetileri kullanmak istedim. Ekip bir araya geldiğinde de teklif cazip geldi. Aslında sete ilk sete geldiğimde role uzaktım. "Bu diyaloglar nereye gider?" arayışındaydım. Bu sorunun cevabını karşımdaki oyuncularda buldum. Ortak bir yol bulup ilerlemeyi başardık.
 Seyirci dizide canlandırdığınız 'Yalçın' karakterini 'Issız Adam'ki 'Alper'e benzetti. Gerçekten de iki karakter arasında benzerlik var mı sizce? Evet 'Yalçın' da restoran sahibi ve ilişkilerinde çok sadık olmayan bir adam... Ama 'Issız Adam'daki 'Alper' karakterinden çok farklı... 'Alper' aşırı sosyal, hatta kendini göstermek için sosyalleşen bir adam... Kendini sergilemek için bir platform yaratıyor. Kendine aşırı güvenen ve asla düşmeyeceğini düşünen biri... 'Yalçın' ise fazlasıyla fevri ve bencil... Başkalarının duygularını gözetmeden kendi hayatını değiştirme hakkına sahip olduğunu düşünüyor.
 Sizce neden iki karakter arasında benzetme yapıldı? Sanırım 'Issız Adam'ın insanların akıllarında kalması... Beni o role çok fazla bağdaştırıyorlar. Yani dediğiniz durum seyircinin benimle ilgili beklentisinden kaynaklanıyor.
 Bu dizinin diğer komedi dizilerinden farkı ne? Üslup olarak ciddi farklar var. Genel olarak dünyada yapılan işlere bakıyoruz ve biz dünya standartlarında bir komedi yapmanın peşindeyiz...

GÖRSELLİK ETKİLEYECEK
 Türkiye'de yapılan komedileri nasıl değerlendiriyorsunuz? Türkiye'deki komedilerde çok fazla skeç ve sit-com'a yönelme var... Skeçlerin komedisini kullanıp onun üzerinden mizah yapma çabası var. Biz ise durum komedisi yapmaya çalışıyoruz. Ben zaten esas komedinin orada saklı olduğunu düşünüyorum.
 Bu dizide izleyicinin dikkatini neler çekecek? İstanbul görüntüleri çok güzel. Ali (İl) ve Yeliz'in (Kuvanç) komediyi çıkartmak için sergiledikleri oyunculuk da seyircinin gönlünü kazanacak.

  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com