YGS Eyleminde Gizemli Öğrenci!

YGS Eyleminde Gizemli Öğrenci!
YGS eyleminde öğrencilerin arasına karışan eli telsizli genç, merak konusu oldu...

Elinde telsiz var ama polis değil... YGS'deki şifre iddialarıyla ilgili eylemde ancak liseli değil... Görüntüler Balıkesir'de düzenlenenYGSeyleminden... Liseli gençler, şifre iddialarını protesto etmek için şehir merkezinde toplandı. Bir süre slogan atan gençler daha sonra basın açıklaması yaptı.

KENDİNE POLİS SÜSÜ VERMEYE ÇALIŞIYOR
Bu sırada gençlerin arasında dolaşan ve elindeki telsiziyle kendisine polis süsü vermeye çalışan bir kişi dikkat çekti. Bu kişi zaman zaman liselilerle diyaloğa giriyor ve iddialara göre çocukları provoke etmeye çalışıyor.

Polisle liselileri karşı karşıya getirmek için kalabalığın arasına girdiği tahmin edilen kişinin çabaları emniyet güçlerinin yapıcı diyalogları sayesinde sonuçsuz kaldı.Üniversiteolaylarında da rol aldığı söylenen kişinin adli makamlarca takibe alındığı öğrenildi.

"SEN POLİS DEĞİLSİN ÇEKİL"
Eylemin sonunda ise ilginç bir görüntü kameralara takıldı. Elindeki telsizle kendisine polis süsü veren genç, yanına yaklaşan bir kişi tarafından "sen polis değilsin, çekil" diye uyarılınca önce afallıyor, ardından öğrencilerin arasına girip gözlerden kayboluyor.

Gençler endişelenmekte haklı. ancak kameralara takılan bu görüntüler, onların gelecek endişeleri üzerinden birilerinin gelecekle ilgili karanlık hesaplar peşinde mi olduğu sorusunu akıllara getiriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com