Yiğit Bulut ilk kez canlı yayında!

Yiğit Bulut ilk kez canlı yayında!
Başbakan'ın Başdanışmanlığı'na getirilmesinden sonra ilk kez canlı yayına çıkan Yiğit Bulut işi iyice abartarak Erdoğan için öleceğini dile getirdi.

Başdanışman olan Yiğit Bulut'a iç ve dış basından tepkiler yağmış ve bir çok medya kuruluşu tarafından ti'ye alınmıştı. Yanar döner karakteri ile tanınan Bulut'un tam da gömlek değiştiren Başbakan'la aynı karaktere sahip olması birbirlerine yakıştılar denmesine neden oldu. Yiğit Bulut dün ilk kez canlı yayına çıkarak hakkında söylenenlere cevap vermeye çalıştı. Başbakan'a olan sevdası günden güne daha da artan jöleli, bu kez Erdoğan için öleceğini dile getirdi.

Yiğit Bulut, ilk kez bir canlı yayına katıldı. A Haber ekranlarında yayınlanan Mehmet Ali Önel’in sunduğu Deşifre programına konuk oldu.

"BAŞBAKAN’IN TAKDİRİ, ALLAH’IN KISMETİ"

Yeni görevi ile ilgili, "Başbakan’ın takdiri ve Allah’ın kısmetiyle bu atama gerçekleşti. Artık geçmişe dönük fazla söylenecek bir şey yok" dedi.

Bulut "Bazı Alman ve İngiliz yayın kuruluşlarının bana saldırmasının ardında başka sebepler var" diyerek, bir zamanlar Hürriyet’in attığı "Tayyip’e şok ceza" manşetini gösterdi.

"Erdoğan’a muhtar bile olmaz diyen yabancı medyanın Yiğit Bulut’a da saldırması gayet normal" ifadesini kullandı.

MEZARA KONUNCAYA KADAR DOĞRUYU SÖYLEYECEĞİM

Ortadoğu topraklarına liderlik fırsatının 150 yılda bir geldiğini ifade eden Bulut, Türkiye'nin son dönemdeki projelerinden heyecan duyulması gerektiğini öne sürdü.

Medyada yoğun biçimde kara propaganda olduğunu iddia eden Bulut, kendi üzerinde de yoğun saldırı olduğunu savundu.

EN YÜKSEK MAAŞI ALIRKEN NEDEN BIRAKAYIM?

Vatan Gazetesi döneminde yazdıkları hatırlatılan Bulut "Ben en büyük medyanın en tepesinde en fazla maaşı alırken neden bırakayım. Herkesin bir aydınlanma dönemi olur. Ben içinde bulunduğum yapının nasıl bir yapı olduğunu anlaya anlaya bu noktaya geldim. Biz de geçmişte kandırılmış olabiliriz. İnsan düşündükçe gördükçe bunların farkına vardıkça durduğu yerde duramıyor. Bugün Erdoğan için ölmek gerekirse ben ölürüm. Benim gibi milyonlar var. 2008 yılında IMF'yi kovduğu gün benim için vazgeçilmez lider oldu" dedi.

Bulut "170 yıl sonra bir liderin çıkıp finansal esareti bitirmişse ben ölmeye hazırım" diye sözlerini tekrar etti. Ancak Bulut Türkiye'nin IMF borcunu bitirmekle beraber en fazla dış borcu olan 5 ülkeden biri olması hakkında yorum yapmadı. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com