Yiğit Bulut'tan şok istek!

Yiğit Bulut'tan şok istek!
Yiğit Bulut medya dünyasını karıştıracak!

Son dönemde hükümete yakınlığı ile adından iyice söz ettiren Yiğit Bulut...

Son dönemde hükümete yakınlığı ile adından iyice söz ettiren Yiğit Bulut, Habertürk’teki işine son verildikten sonra adeta AKP’nin yayın organları haline dönüşen Star Gazetesi’nde yazar ve TV 24 haber kanalında yayın yönetmeni olarak kendine yer buldu. Yaptığı yayınlarla ve yazdığı yazılarla iyice dikkat çeken Bulut, medya dünyasında kendine 'yandaşlığın bu kadar da fazla' dedirtti.

Yandaş medyaya çok hızlı dahil olan Yiğit Bulut, bulunduğu mevki ile yetinmeyip yeni çalışmalara başladığı medya kulislerine bomba gibi düştü. Bulut yandaşlıkta sınır tanımadığı gibi medya yöneticiliğinde de sınır tanımadı.

YİĞİT BULUT, DEMİRÖREN'DEN NE İSTEDİ?

Bünyesinde Milliyet ve Vatan gazetesini barındıran Demirören Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ile gizli bir görüşme yaptığı iddia edilen Yiğit Bulut, Demirören’den ne isteklerde bulundu?

İddialara göre; Bulut Demirören’e TV 24’ü kendi bünyesine katmasını ve kendisini de CEO olarak görevlendirmesi talebinde bulundu mu? Medya dünyasını çalkalandıran bu haber medyayı nasıl etkileyecek? (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com