Yıl sonu gecesi

Yıl sonu gecesi
Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Hasanlar beldesinde 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Okul Gecesi büyük ilgi gördü.

Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Hasanlar beldesinde 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Okul Gecesi büyük ilgi gördü.
Hasanlar beldesi ilköğretim okulu bahçesinde düzenlenen geceye, Hasanlar Belediye Başkanı Mehmet Altay, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Değirmenci, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih Kilitçi, Atatürk ilköğretim okulu Müdürü Mehmet Coşar, Cumhuriyet ilköğretim okulu Müdürü Salim Aydın, Dereköy ilköğretim okulu Müdürü Ali Bütün, Karbasan ilköğretim okulu Müdürü Lütfi Çubuk, Hasanlar ilköğretim okulu Müdürü Mustafa Kandırmış, öğretmen, veliler ve kalabalık bir izleyici grubu katıldı.
Yaklaşık 600 civarında izleyicinin katıldığı yılsonu eğlence programında muhteşem görsel şovlar sergilendi. Öğretmen ve öğrencilerin büyük bir özveriyle hazırlamış olduğu gösterilerde öğrencilerin performansları izleyicileri büyülerken, öğretmenlerin heyecanları da gözden kaçmadı. Minik öğrencilerin defilesi, Kafkas oyunları ve Urfa'nın Sıra Gecesi ilgi ile izlendi. Geceye damgasını vuran ise öğrencilerin Konya'nın Kaşık Havası, Karadeniz'in Narinosu ve Rumeli Türküleri eşliğinde büyük bir ustalıkla oynadıkları oyunların seyircileri coşturması oldu. Ayrıca öğrenciler tarafından çeşitli skeçler de sunuldu.
Hasanlar beldesi ilköğretim okulu Okul Aile Birliği Başkanı İsmail Çayır, “Çocuklarımızın eğitim-öğretimin yanında sosyal etkinliklerde de bu derece başarılı olmaları bizleri gururlandırıyor. Okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimize bundan sonraki eğitim-öğretim hayatlarında da başarılar dileriz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com