Yılbaşı tacizcileri serbest!

Yılbaşı tacizcileri serbest!
İstanbul’da, yılbaşı kutlamalarının yapıldığı Nişantaşı ve Taksim’de 8 taciz olayı meydana geldi, 12 tacizci gözaltına alındı, ifadelerinin ardından serbest kaldı.

Kontroller sırasında çeşitli suçlardan mahkemece aranan 11 kişi, üzerinde uyuşturucu bulunduran 4 kişi gözaltına alındı. Kutlamalar sırasında, 3 çift karakolluk oldu, polis kayıtlarında bu olay “karı koca kavgası” olarak yer aldı.
 
Yılbaşı kutlamaları sırasında kötü görüntülerin ortaya çıkmasını önlemek için emniyet 5 bin polisle sıkı önlemler aldı. Önlemlere rağmen, bu yıl da taciz olayları meydana geldi. Kutlamaların yapıldığı Nişantaşı ve Taksim’de dün gece 8 taciz olayında 12 kişi gözaltına alındı.  Gözaltına alınan 12 tacizci savcılık talimatıyla polisteki ifade işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
 
Çeşitli suçlardan mahkemece aranan 11 kişi, üzerinde uyuşturucu bulunduran 4 kişi de gözaltına alındı. Kutlamalar sırasında çevreyi rahatsız ettikleri tespit edilen 64 kişi için kabahatler kanundan haklarında işlem yapıldı. Kutlamalar sırasında 3 bıçaklama olayı meydana gelirdi, şüpheliler yakalandı.  Polis ekipleri ayrıca, üzerinde bıçak bulunduran 1 kişi ile polise mukavemet eden 1 kişiyi de gözaltına alındı. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com