Yılda 800 Bin Kişiye İş Bulmazsak Türkiye'de İşsizlik Artar

Yılda 800 Bin Kişiye İş Bulmazsak Türkiye'de İşsizlik Artar
AK Parti milletvekili adaylarının Uşak'taki ilk durakları, S. S. Uşak Nakliyeciler Kooperatifi oldu.

AK Parti milletvekili adaylarının Uşak'taki ilk durakları, S. S. Uşak Nakliyeciler Kooperatifi oldu.
Saçlarınız mı döküldü? 1.500 Euro'ya saç ektirin hayatınız değişsin!
AK Parti milletvekili adaylarının Uşak'taki ilk durakları, S. S. Uşak Nakliyeciler Kooperatifi oldu. Ziyarete adaylar İsmail Güneş, Mehmet Altay ve Hazim Sesli ile Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nacar katıldı.
1994 yılından beri Uşak'ın istihdamını artırmak için çalıştığını belirten Sesli, 'Uzun yıllar sivil toplum örgütlerinin çeşitli kollarında görev yaptım. Birikimlerimi Uşak'ın istihdamını artırmada kullanmak, Uşak'a hizmet etmek için aday oldum. ' dedi.
Türkiye geneli işsizlik oranın azalması için 500 milyar dolarlık ihracata ihtiyaç olduğunu söyleyen Sesli, 'Yılda 800 bin kişiye iş bulmazsak, Türkiye'de işsizlik oranı artar. Bunun için 500 milyar dolarlık ihracat gerekiyor. 2023'te 1 trilyon dolarlık da gayri safi milli hâsıla gerekiyor. ' dedi. Atalay da 8, 5 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye'de önemli girişimler ve kazanımlar olduğunu söyledi. Güneş ise konuşmasında, sağlık sektöründeki yeniliklerden söz etti. Yapımı devam eden 600 yataklı Uşak Devlet Hastanesi hakkında bilgi verdi. Kooperatif Başkanı Yılmaz Akça, ziyaret için AK Parti milletvekili adaylarına teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com