"Yıldırım çok cesur biri"

"Yıldırım çok cesur biri"
Fenerbahçe'nin İsviçreli futbolcusu Reto Ziegler, Aziz Yıldırım'a şampiyonluk sözü verdiklerini söyledi.

Fenerbahçe'nin İsviçreli futbolcusu Reto Ziegler, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a şampiyonluk için ellerinden geleni yapacakları sözünü verdiğini ifade etti.

Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan başkan Aziz Yıldırım'ı ziyaret eden Joseph Yobo, Reto Ziegler ve Cristian Baroni, ziyaretle ilgili izlenimlerini ve başkanın kendilerine verdiği mesajları, Radyo Fenerbahçe'de tüm taraftarlarla paylaştılar.

Yıldırım'ın bulunduğu ortama rağmen çok yürekli ve cesur olduğunu belirten Ziegler, ''Başkanı ziyaret etmek çok istediğim bir şeydi. Bana her zaman çok iyi ve olumlu bir insan olduğunu söylüyorlardı. Gerçekten de çok büyük karakterde ve çok pozitif bir insan olduğunu gördüm ve büyük bir mutluluk duydum. Bizi görmekten çok mutlu oldu. Kendisini çok formda gördüm ve bu da bana ayrıca mutluluk verdi. Tüm Fenerbahçe maçlarını izlediğini ve bizi takip ettiğini söyledi. Fenerbahçe için bu sezonun çok önemli bir sezon olduğunu özellikle anlattı. Ben de başkanımızın bir an önce çıkmasını istiyordum. Ben hayatımda ilk kez böyle bir ortama gidiyorum, bir cezaevine gidiyorum. Kendisini böyle bir ortamda çok yürekli ve cesur gördüm. Özellikle taraftarımızın ve kendisinin şampiyonluğu hakkettiğini ve şampiyonluk için elimizden geleni yapacağımız kendisine ilettim. Benim bir dileğim de play-off-lardan önce mümkünse çıkması ve bizimle birlikte olmasıydı'' diye konuştu.

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com