"Yıldırım Demirören mahkemeye verilmeli"

"Yıldırım Demirören mahkemeye verilmeli"
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, "Delil varsa Demirören mahkemeye verilmeli" dedi.
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda, eski başkan Yıldırım Demirören döneminin mali ve idari açıdan ibra edilmemesinin tek başına bir şey ifade etmediğini, konunun mahkemeye taşınmaması durumunda bu ibrasızlığın hiçbir kıymetinin olmayacağını söyledi
 
Yalçın Karadeniz, ibra edilmeme konusunun tamamen şekli bir mesele olduğunu belirterek, ''Şimdi ibra etmeyenlere mahkemeye gitme yolu açılıyor. Bunun için de 1 ay süreleri var'' dedi.
 
Mahkemeye gidilmesinin, ''Kulüpte bir yolsuzluk, arsızlık yapılmıştır'' iddiasını taşıyacağını vurgulayan ve bunun da ispatının gerektiğini dile getiren Karadeniz, şunları kaydetti:
 
''İbrasızlığın tek başına bir anlamı yok. Bazılarının kendilerini tatmin için yaptıkları bir şeydir. Eğer ellerinde somut delilleri varsa işe yarayabilir. Her insan bir başkasını mahkemeye vermek isteyebilir. Ama suç delilinin bulunması lazım. Yıldırım Demirören'in ibra edilmemesi konusunun hukuki bir neticeye ulaşması için, tarafların mahkemeye gitmesi gerekir. Daha önce de Beşiktaş Yönetim Kurulu, kulüp şirketini ibra etmedi. O zaman etrafa şirin gözükmek için bunu yaptılar. Ama mahkemeye gitmediler.''   (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com