Yıldırım Demirören'den sert tepki!

Yıldırım Demirören'den sert tepki!
''Beşiktaş'ın adını duymak istemiyorum''

Beşiktaş'ın eski başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in ailesinden yapılan eleştirilere sert tepki.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programını açıklamalarda bulunan Yıldırım Demiören'inn babası Erdoğan Demirören, annesi Tülin Demirören ve eşi Tülin Demirören eleştirilere kısa ve sert bir tepki verdi.

Erdoğan Demirören yaptığı açıklamada, ''Türk futbolu her geçen gün daha iyiye gidiyor. Gençler daha çok öne çıkarsa daha da iyi olacak. 10 senedir hiç Beşiktaş maçlarına gitmedim. Oğlumun olduğu yerde ben olmam'' şeklinde konuştu.

Erdoğan Demirören hemen hemen her stadta yapılan 'Yıldırım Demirören yeter' tezahüratı için de, ''Onları konuşturmak için, bağırtmak için para verenlere yazık'' ifadelerini kullanarak büyük bir iddia ortaya atıldı.

Yıldırım Demirören'in annesi Tülin Demirören ise, ''Beşiktaş ismini duymak istemiyorum'' şeklinde kısa ve sert bir açıklama yaptı.

Eşi Revna Demirören ise, ''Yıldırım bey büyük bir keyifle ve özveriyle çalışıyor. Bu bir hizmet ve elinden geleni yapmaya çalışıyor'' şeklinde eşinin yaptıklarına destek verdi. (BCK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com