Yıldırım, hapisten çıkınca ne yapacak?

Yıldırım, hapisten çıkınca ne yapacak?
Fenerbahçe Spor Kulübü eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan, Metris Cezaevi'ndeki Aziz Yıldırım'ı ziyaret etti. Kalavan, Yıldırım'ın hapisten çıkınca ne yapacağını anlattı.

İş adamı Şadan Kalkavan, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı cezaevinde ziyaret etti.

Metris Cezaevine gelen Fenerbahçe Spor Kulübü eski yöneticilerinden iş adamı Kalkavan, yaklaşık bir saat kaldıktan sonra buradan ayrıldı.

Kalkavan, cezaevinden ayrılışı sırasında basın mensuplarının soruları üzerine Aziz Yıldırım'ın sağlık durumunun iyi olduğunu, tekrar ziyaret etmelerini beklediğini söylediğini anlattı.

Soruşturma kapsamında tutuklanan diğer kişileri de ziyaret etmek istediğini, ancak savcılıktan izin alamadığını belirten Kalkavan, Aziz Yıldırım'ın ''Cezaevinden çıktıktan sonra yine hep beraber olacağız'' dediğini söyledi.

Yıldırım'ın ''Hapishaneyi gören birisi olarak, artık bütün kararları ben vereceğim'' dediğini belirten Kalkavan, Yıldırım'ın 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun'un uygulanması halinde cezaevinden hemen çıkacağını söylediğini anlattı.

Kalkavan, Yıldırım'ın çok neşeli olduğunu, vaktini kitap ve gazete okuyarak geçirdiğini ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com