Yıldırım hızıyla kadroya girdi!..

Yıldırım hızıyla kadroya girdi!..
Dev final öncesi Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Alex'i kadroya almadığı haberi taraftarı çılgına çevirdi.

Maçtan sonra Telegol'de Kaya Çilingiroğlu'nun iddiası gündeme oturdu. Çilingiroğlu, maçtan önce Aziz Yıldırım'ın Aykut Kocaman'ı arayarak Alex için müdahalede bulunduğunu belirtti. Aykut Kocaman ise Alex ile ilgili soruları maçtan sonra şöyle yanıtladı...

TWİTTER'I SALLADI

Fenerbahçe'nin maçtan önce sanal aleme düşen kadrosunda Alex'in yer almadığı iddia edildi, Twitter sallandı. Fenerbahçeli taraftarlar Twitter'da "Bu kadro ile G.Saray'ı yenmemiz zor", "Alex'siz rakibin kazanma şansı yükselir" yorumları yaparken, teknik direktör Aykut Kocaman'a da tepki gösterdiler.

Ancak maçın başlamasına bir saatten az bir süre kala bu kez Alex'in ilk 11'de olduğu duyurulunca bu kez rahat bir nefes alan sarı-lacivertli taraftarlar internet siteleri ve Twitter'da "Bizim teknik heyet Twitter'ı mı takip ediyor" yorumlarına neden oldu. Bu arada Fenerbahçe'nin taraftar gruplarından 12 Numara da "Maç öncesi bilinçli ve kasıtlı olarak teknik heyetimize yönelik saldırılara lütfen prim vermeyiniz. Resmi kanallardan açıklanmadıkça hiçbir habere itibar etmeyiniz" diyerek eleştirilere tepki gösterdi.

'AZİZ YILDIRIM MÜDAHALE ETTİ' İDDİASI

Dev final öncesi Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Alex'i kadroya almadığı haberi taraftarı çılgına çevirdi. Maçtan sonra Telegol'de Kaya Çilingiroğlu'nun iddiası gündeme oturdu. Çilingiroğlu, maçtan önce Aziz Yıldırım'ın Aykut Kocaman'ı arayarak Alex için müdahalede bulunduğunu belirtti. (UGO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com