Yıldırım neden canlı yayına çıkmadı?

Yıldırım neden canlı yayına çıkmadı?
Aziz Yıldırım NTV'deki canlı yayınını son anda neden iptal ettirdi.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Pazar akşamı 21.00'de NTVspor'dan canlı olarak yayınlanacak %100 Futbol programına katılışının Son anda ertelenmesi gündeme bomba gibi düştü. Aziz Yıldırım 'ın canlı yayın programını iptal etmesiyle ilgili farklı senaryolar üretilirken program yapımcısı Rıdvan Dilmen canlı yayında bu sorulara yanıt verdi.
 
Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım 'ın canlı yayına çıkmaktan neden vazgeçtiğini bilmediğini kaydederek şu sözleri söyledi:
 
'Bodrum'daydım, dün konuştum Fuat Akdağ'la, bir kaç gün Sonraya ertelendiğini söyledi, peki dedim detayını sormadım. Aziz başkan da İhsan Topaloğlu aracılığıyla kendisine iletmiş, önümüzdeki günlere ertelendi dedi bana. Düğün görüştük ama bir şey konuşmadık. Bir hayal kırıklığı söz konusu değil. Spor Müdürümüz Fuat konuşmuştur sanırım kendisiyle, ertelendi ancak net tarih belli değil. ' dedi.
 
SİKE SORUSUNU SORMAYACAKTIM
 
Rıdvan Dilmen moderatörün 'Aziz Yıldırım'a şike olayıyla ilgili soru soracak mıydınız? ' şeklindeki soruya ise;
 
'Ben futbolla ilgili her şeyi konuşurdum ama diğer konulara girmezdim. Şuanda yargıda olan bir konuda sorular sormazdım. Bu ne kadar sağlıklı olur ya da olmazdı, bunu kamuoyu değerlendirir tabii ki. Ancak Fuat Akdağ da katılacaktı ve hayatında ilk defa %100 Futbol'da olacaktı. Bu konulara girilirdi sanırım.. Ancak önümüzdeki günlere ertelendi dediler, ben de bir şey sormadım ' şeklinde cevap verdi.(MUT)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com