Yıldırım'a Sağlam'dan Sert Cevap!

Yıldırım'a Sağlam'dan Sert Cevap!
Bursaspor teknik direktöründen Fenerbahçe Başkanı'na sert yanıt.

Ertuğrul Sağlam, Aziz Yıldırım’ın “Yarışta Bursa’yı hesaba katmamıştık” sözlerini hatırlatıp “Bundan sonra yalnız bizi değil tüm Anadolu takımlarını hesaba katacaktır” diye taş attı.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın “Yarışta Bursaspor’u hesaba katmamıştık” sözlerine Bursa Fan Kulüp tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı ve şampiyonluk balosunda cevap verdi.

Sağlam kaptan Ömer Erdoğan, Ali Tandoğan, Sercan Yıldırım ve yöneticilerin de katıldığı baloda, şampiyonluk yarışında Ulu ÖnderMustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘zeki ve çevik’ davranmalarının yanı sıra ‘ahlaklı’ bir mücadele verdiklerinin de altını çizdi. Geçen sezon sonunda Yıldırım’ın “Şampiyonluk yarışında “Galatasaray ve Beşiktaş’tan sonra Bursaspor’u hesaba katmamıştık” sözlerini hatırlatan Sağlam, “Sayın Yıldırım, bundan sonra Bursaspor’un yanı sıra sanırım tüm Anadolu takımlarını da hesaba katacaktır” diye taş attı.

Yeşil- Beyazlı teknik adam aynı ritmi sürdürüp daha dikkatli olurlarsa Mayıs ayı sonunda şampiyonluk coşkusunu tekrar yaşayabileceklerini sözlerine ekledi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com