Yıldırım'dan Cihan Kamer'e...

Yıldırım'dan Cihan Kamer'e...
Akşam gazetesi yazarı Alaattin Metin, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yaptığı ziyaretin detaylarını yazdı.

"Futbolda şike" davasında Metris Cezaevinde tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, çok dikkat çeken yorumlar yaptı.

Akşam Gazetesi Yazarı Alaattin Metin, 26 Mart'ta yapılacak olan ikinci duruşmayı bekleyen Yıldırım'a yaptığı ziyaretin detaylarını bugünkü yazısında kaleme aldı.

Birbirinden ilginç ve iddialı sözlerin yer aldığı yazıda, Aziz Yıldırım'ın Cihan Kamer, Aykut Kocaman ve Fenerbahçe - Galatasaray maçı hakkında söyledikleri dikkat çekti.

Alaattin Metin'in yazısından dikkat çeken bölümler şu şekilde  :

"Yönetici Cihan Kamer'in 'Başkan adayı olarak isminin ortaya atılmasına' ve 'Ben başkan olursam Lippi'yi getireceğim' sözüne alınmış, kırılmış, öfkelenmiş... Bu görüşmeyi yaptığım saatlerde Cihan Kamer'in herhangi bir açıklaması yoktu. Daha önceleri de 'aday olacak' haberleri karşısında sessiz kalmıştı. Sonra öğrendim ki 'Lippi'yi, Diarra'yı yalanlanmış' ama açıklamasında 'Şahsi olarak temel gayem görev süremi alnımın akıyla tamamlamak' diyerek 'başkan adayı olmadığını' açıkça söylemeyerek bir açık kapı bırakmış. Aday olur mu! Bilemem. Ancak G.Birliği maçı öncesi yaptığımız özel sohbette bana 'aday olmadığını' söylemişti. Ama bunu açık açık kamuoyuna deklare etmedi. Bana da 'Yaz' demediği için yazmadım. Neyse, biz gelelim Başkan Aziz Yıldırım'ın bu konuda dünkü görüşmede bana anlattığı görüşüne..."

"HEPSİNE GÜVENİYORUM VE HEPSİNİ ÖZLÜYORUM"

"Benden önce Başkanvekili Nihat Özdemir ziyaret etmiş. Ona da bu konuları anlatmış. Ve şöyle demiş; ' Ne Lippi'si. Kendi evladımız Aykut Kocaman var. Bu dönemde camiamıza, futbol takımımıza yaptığı katkıları kimse unutmasın. Yönetim olarak ona sahip çıkın. Ve ilk toplantıda oturun, konuşun. Aykut Kocaman ile 3 yıllık daha sözleşme imzalayın. Ve bunun için de sezon sonunu beklemeyin...' G.Birliği maçını konuştuk. Geçen hafta yaptığımız görüşmede 'Zor maç başkan. G.Birliği çok iyi takım' dediğim vakit, 'Yeneriz. Biz onlardan daha iyiyiz' demişti... O sözünü hatırlattım. 'Bu sıkıntılı günlere rağmen canla başla mücadele ediyorlar. Kafaları rahat olsa daha farklı olurlar. Ben hepsine güveniyorum. Ve onları çok özlüyorum' cevabını verdi."

"Ve sohbetimizde söz önümüzdeki hafta oynanacak G.Saray maçına geldi: 'Böyle oynasınlar yeneriz. Ben Metris'teyim ama gönlüm yüreğim hep onlarla beraber. Play-Off'ta da şampiyon oluruz. Çünkü biz iyi takımız' dedi." (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com