Yıldırım'dan müthiş iddiaya yanıt

Yıldırım'dan müthiş iddiaya yanıt
Fenerbahçe Başkanı “Öncelikle Yargıtay’ın vereceği kararı bekleyelim. Şu anda herhangi bir karar almam söz konusu bile olamaz” diye konuştu.
Eski hakemlerden yorumcu Ahmet Çakar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın geleceği ile ilgili önemli bir iddia ortaya attı. Çakar kendisine ait twitter hesabında, “Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın pek yakında başkanlığı bırakacağını öğrenmiş bulunmaktayım” diye yazdı.
 
'KAFAMI ATTIRMASINLAR'
 
Çakar’ın yorumculuk yaptığı Beyaz TV’deki programın diğer yorumcusu Sinan Engin’i arayan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ise, bu iddiaya sert çıktı:  “Benim kafamı attırmasınlar. Yok öyle bir şey. Gerekirse 2023 yılına kadar başkanım.”
 
'YOK ÖYLE BİR ŞEY'
 
”Öncelikle Yargıtay kararı çıksın onu bir bekleyelim” ifadesini kullanan Fenerbahçe Başkanı, “Şu anda böyle bir karar almam söz konusu bile olmaz. Yok öyle bir şey” diyerek hakkında çıkan iddialara tepki gösterdi.
 
'SUÇLU İLAN EDİYORLAR'
 
Yıldırım dava sürecine ilişkin, “İnsanlar yargıyı etkilemeye çabalıyor. Sadece ben değil bu davada kaç kişi yargılanıyor. Yargı karar vermeden insanları suçlu ilan ediyorlar” dedi.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com