Yıldırım'dan şaşırtan Alex itirafı!

Yıldırım'dan şaşırtan Alex itirafı!
F.Bahçe Başkanı, büyük tepki yaratan “Alex krizi”nin faturasını öz kardeşine çıkardı; şu an ABD’de bulunan Ali Yıldırım 2 aydır futbol şubesiyle ilişkisini kesti. Aziz Yıldırım yakın çevresine şöyle dert yandı: “Ali beni yanlış bilgilendirdiği için Alex

F.Bahçe'de futboldan sorumlu yönetici Ali Yıldırım’ın takımın 10. haftada oynadığı maç için Akhisar’a gitmemesinin ardında ağabeyi, başkan Aziz Yıldırım’la yaşadığı gerginlik olduğu ortaya çıktı. Özellikle 3 Temmuz sürecinde cezaevinde bulunan Aziz Yıldırım’ın boşluğunu dolduran, takımın her sorunuyla ilgilenen ve adeta Samandıra’dan çıkmayan Ali Yıldırım takımdan elini ayağını çekerken, kulüpten sağlık sorunları dolayısıyla raporlu olduğu açıklaması yapılmıştı.

AYKUT HOCAYI TERCİH EDİNCE!

Ancak işin aslı çok başka. Önce Antalya ile Kadıköy’de oynanan maçın ardından başkan Aziz Yıldırım ile Ali Yıldırım’ın Aykut Kocaman’ın istifa etmesiyle ilgili tartıştığı öne sürüldü. O gerginlikle başkan “3-1’lik mağlubiyetten sonra istifa etsin” derken, Ali Yıldırım “Ben de olmam” diyerek itiraz etmişti.

İkili arasında yaşanan soğukluğun bu restleşmeden ibaret olduğu sanılsa da olayın temelinde yatan ana faktörün sözleşmesi feshedilen Alex de Souza olduğu ortaya çıktı. Futbol takımının içindeki her konuya hakim olan Ali Yıldırım, Alex ile Aykut Kocaman arasında başlayan restleşmede tavrını çok net koyarak hocasının yanında yer almıştı. Bu süreçte tercüman krizi de yaşanırken, Samet Güzel de istifasını vererek kulüple olan bağlarını koparmıştı.

‘ALEX KONUSUNDA HATALIYIZ’

Ancak gelinen son noktada Aziz Yıldırım, Alex krizinin faturasını bizzat öz kardeşi Ali Yıldırım’a çıkardı.Kocaman-Alex gerginliğinin kendisine yanlış aksettirildiğini düşünen Yıldırım yakın çevresine de “Ali beni yanlış bilgilendirdiği için Alex işinde hata yaptık.. Coritiba’ya imza atmasa Alex’i geri bile çağırabilirdim..” diyerek dert yandı. Ağabeyinin bu tepkisinin ardından şu an ABD’de bulunan Ali Yıldırım da 2 aydır futbol şubesiyle ilişkisini kesti.

YILDIRIM GİTTİ TAKIM COŞTU

Ali Yıldırım’ın takımla ilişiği kesmesinin F.Bahçe’ye yansıması sanılan aksine hiç de kötü olmadı. Ali Yıldırım’ın maçlara gitmeyi bıraktığı 10. haftadaki Akhisar maçında deplasmandaki ilk galibiyetini alan Kanarya sonraki süreçte de başarılı bir performansa imza attı. Yıldırım'la oynanan 9 maçta F.Bahçe, 2 yenilgi, 4 beraberlik alırken 3 kez kazanabilmişti. Ali Yıldırım’sız 6 maçta ise 4 galibiyet, 2 beraberlik alıp hiç kaybetmedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com