Yıldız davadan kurtulamıyor!

Yıldız davadan kurtulamıyor!
Hakaretlerde bulunduğu ve alenen tehdit ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Alt Üst Muhabbetler adlı televizyon programında Sezen Aksu'nun eski sevgilisi Uzay Heparı ile birlikte olduğunu itiraf eden şarkıcı Yıldız Tilbe hakkında Emel Müftüoğlu kendi programı Şekerli Kahve'de, “Karşı taraf (Sezen Aksu) hiçbir şekilde muhatap olmuyor. Ve bir tek dudağının ucundaki bir söze bakar seni bu ülkeye sokmazlar bile... Söylüyormu, söylemiyor. Belli yaşa gelmiş insanlar olarak, biraz daha iffetli, daha değerlerimize saygı duyulacak şekilde yaşamalıyız” demişti.

ALENEN TEHDİT İDDİASI
Yıldız Tilbe ise bu açıklamaya, “Ben Türkiye'ye giremezsemsen kapıdan çıkabilirmisin? Köpekleri havladığında ev sahibi dışarı çıkmalıdır. Köpekler konuşamazlar ve hep bir ağızdan havladığında köpekleri, dışarı çıkmıyorsa sahipleri, ya saklanıyordur ya da...” şeklinde cevap vermişti. Tilbe ileMüftüoğlu arasındaki kavga adliyelik oldu. Yıldız Tilbe, “Bugün ülkenin en sevilen iki isminden bir tanesi bu kadın. Ve bir tek dudağının ucundaki bir söze bakar. Seni bu ülkeye sokmazlar bile” dediğini iddia ettiği Müftüoğlu'nun hakaret ve alenen tehdit suçlarından cezalandırılmasını talep etti.

'HERKES BİLİYORDU'
Avukatı Burak Ulusoy aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe sunan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, dilekçesinde yıllarca herkesin bildiği bir konuyla alakalı olarak kendisine sorulan sorulara bütün samimiyetiyle cevap verdiğini dile getirerek EmelMüftüoğlu'nun kendisine hakaret etmesi için bir neden olmadığını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com