Yıldız futbolcu takımın önünde intihar etti

Yıldız futbolcu takımın önünde intihar etti
Amerikan Profesyonel Futbol Ligi takımlarından Kansas City Chiefs'in oyuncularından Jovan Belcher, kız arkadaşını öldürdükten sonra, antrenörü ve takım arkadaşlarının gözleri önünde canına kıydı.

ABD'DE Profesyonel Futbol Ligi NFL takımlarından Kansas City Chiefs'in savunma oyuncularından Jovan Belcher, kız arkadaşını vurduktan sonra takımın maçlarını oynadığı Arrowhead Stadı’na giderek intihar etti. Spor dünyasında şok etkisi yaratan olay önceki gün yaşandı. Polis, Belcher'in kendisi için bugüne dek yaptıklarından dolayı antrenörü ve genel menajere teşekkür ettikten sonra, takım arkadaşlarının önünde kendisini vurarak intihar ettiğini açıkladı.

Yerel basın 3 aylık bir de çocukları olan Belcher ve kız arkadaşının, son haftalarda sık sık tartıştıklarını öne sürdü. NFL'e 4 yıl önce adım attığı günler bu yana, Kansas City Chiefs'in tüm maçlarında oynayan Jovan Belcher 25 yaşındaydı. Belcher'in silahından çıkan kurşunla can veren Kassandra Perkins ise öldüğünde sadece 22 yaşındaydı. NFL yönetimi acı kayıplarına rağmen Chiefs'in, Carolina Panthers ile karşılaşacağı maçın iptal edilmeyeceğini duyurdu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com