Yıldız futbolcudan şok itiraflar!

Yıldız futbolcudan şok itiraflar!
'Benimle dalga geçerlerdi'

Beşiktaş'ın genç orta saha oyuncusu Oğuzhan, Beşiktaş Dergisi'ne konuştu.

Beşiktaş’ta gösterdiği performans ile siyah-beyazlı ekibin vazgeçilmez isimlerinden birisi olan Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş Dergisi’ne birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan, Samet Aybaba’nın gençlere verdiği öneme dikkat çekerken Manuel Fernandes ile olan ilişkisinden çocukluk hatıralarına kadar birçok konuda konuştu.

İşte Oğuzhan’ın röportajından satır başları;

“Beşiktaş’ın bu sezon gençlere şans vereceğini biliyordum. Artık oynamak istediğim için de Beşiktaş’ı tercih ettim. Bu tercihimden dolayı da çok mutluyum. Her şey şu anda çok iyi gidiyor.”

“Hollanda’daki Sultan Ahmet Camii’nin alt katında maçları yayınlıyorlardı. Özellikle derbi maçlarında çok dolu oluyordu. Ben de 10-11 yaşlarımda oraya gidiyordum. Galatasaray maçında yedek beklerken o günler aklıma geldi.”

“Kamp döneminde transferlerle beraber altyapıdan çıkan birçok yeni oyuncu olduğu için birbirimize alışmamız gerekiyordu. Genç olduğumuz için bu süreci kolay atlattık. Ama bunda tecrübeli isimlerin de katkısı oldu. Yaş anlamında iyi bir denge yakaladığımızı düşünüyorum.”

“Hırçın bir futbolcu değilim. Hatta Arsenal’de arkadaşlarım ‘Hep teknik oynuyorsun, hiç faul yapmıyorsun’ diyerek dalga geçerlerdi. Ama burada çok kolay kartlar yedim. Hatalar yaptım…”

Fernandes’le aramızdaki iletişim çok iyi. Örneğin idmanda bir pozisyondan sonra ‘Şunu şöyle yapsaydın daha iyi olurdu’ gibi tavsilerde bulunuyor. Aynı şekilde maçlarda kendisini uyarmamıza da izin veriyor. Çok alçakgönüllü biri. Tanımayan insanlar gelip soruyorlar soğuk olup olmadığını. Ama sadece dışarıdan öyle görünüyor.” (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com