YILIN ANNELERİNE ÖDÜL...

YILIN ANNELERİNE ÖDÜL...
Tavşanlı ilçesinde faaliyet gösteren bir işletme, halkın oylarıyla seçilen yılın annelerini ödüllendirdi.

Tavşanlı ilçesinde faaliyet gösteren bir işletme, halkın oylarıyla seçilen yılın annelerini ödüllendirdi.
Halkın oylarıyla seçilen yılın annelerine ödülleri, mağazada düzenlenen, Kaymakam Numan Hatipoğlu ve protokol mensuplarının katıldığı törenle verildi.
Kendi imkanlarını da katarak yılın annelerinin şahsında bütün annelere sevgilerini ifade ettiklerini belirten firma sahiplerinden Ahmet Yılmazel, anneler konusunda hassas olduklarını söyledi. Annesinin bir böbreğini kendisine vererek fedakarlık örneklerinden birini gösterdiğini belirten Yılmazel, bütün annelerin en güzel duygulara layık olduğunu düşündüklerini söyledi.
Yılmazel, 'Sadece bir günün değil yılın bütün günlerinin Anneler Günü olması gerekir. Herkesin annesi kendisi için çok değerlidir' şeklinde duygularını dile getirdi.
Törende, amansız bir hastalıktan ölen kızının adını yaşatmak için Tavşanlı'da belediyenin tahsis ettiği yere anaokulu yaptırma girişiminde bulunan Dr. Haydar Gül'ün eşi Zehra Gül, kız kardeşine organ bağışı yaparak sağlığına kavuşmasını sağlayan Necla Dosdoğru, üç kızını zor şartlarda okutan Ayten Gürpınar, Avcılar köyünden iki çocuğunu zor şartlarına rağmen okutan Döndü Doğaner'e çeşitli hediyeler verildi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com