Yılın düğünü sosyeteyi buluşturdu

Yılın düğünü sosyeteyi buluşturdu
Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner’in Bilgün Sazak’la evliliğinden olan küçük kızı Emine’nin Ali Kürşat’la düğünü Ayvalık’ta sosyeteyi ‘yalınayak’ buluşturdu.

Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin’in kıydığı nikâhtan bir hafta önce koyda hazırlıklar başladı. Badavut Yarımadası’nda bulunan, tarihten izler taşıyan sütunların olduğu, Kürşat Ailesi’nin sahibi olduğu koya  iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerin çoğu özel yatlarıyla geldi.

Çiftin nikâhının kıyılmasının ardından Koç ve Boyner Aileleri’nin teknesinin yanı sıra koyda bulunan tün misafirlere ait olan tekneler bir dakika süreyle siren çalarak yeni evli çifti selamladı. Cem Boyner, eski eşi Bilgün Sazak ve eşi Ümit Boyner’le birlikte tüm misafilerini iskelede karşıladı.

İŞTE YILIN DÜĞÜNÜNDEN KARELER!

TEKNEYLE SAHİLE GELDİ

Emine Boyner ve Ali Kürşat çifti Cem Boyner’in özel yatından bir tekneye binerek, nikâhın yapılacağı koya geldi. Teknede sürekli birbirlerine sarılan Boyner ve Kürşat, iskelede çiftin aileleri ve yakın dostları karşıladı. İskeleden koya adım atan çift alkış yağmuruna tutuldu.

EVLERİNİ AÇTILAR

Cem Boyner küçük kızı Emine Boyner’in düğününe katılacak olan misafirler için Ayvalık’ta  3 otel kapattı. Ayrıca Koç Ailesi, Komili Ailesi ve Sabancı Ailesi düğün için gelecek misafirlere de evinin kapılarını açtı. Dün akşam koyda yapılan ve sosyetenin ünlü isimlerinin katıldığı nikah törenin ardından çift bugün Kürşat Ailesi’nin Cunda Adası’ndaki evinde düğün eğlencesi gerçekleştirecek. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com