'Yılın En İyisi' Ödülleri Sahiplerini Buldu!

'Yılın En İyisi' Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Dijitaladam Ajansının markası olan YılınEnİyisi.com‘un ödül töreni 15 Mart Cumartesi saat 10:30′da İstanbul Suadiye Otel’de gerçekleşti.

İstanbul Suadiye Otel’de düzenlenen YılınEnİyisi.com‘un ödül törenine siyaset, iş dünyası ve medya mensuplarından yoğun bir katılım vardı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve Milletvekilleri ile Belediye başkanlarının da hazır bulunduğu törende halk oylamasına göre yılın en iyisi olanlar plaket aldı…

Yılın Siyaset Adamı ödülü Gürsel Tekin'e verilirken, Yılın Milletvekili ödülü de CHP'den Recep Gürkan, MHP'den Sinan Oğhan ve AKP'den Cuma İçten'e verildi.

Yılın TV Programcısı ödülü Cem TV'den Pınar Işık Ardor'a takdim edildi.

SANSÜRSÜZHABER.COM'A ÖDÜL

YılınEnİyisi.com‘un ödül töreni'nde SANSÜRSÜZHABER.COM Genel Yayın Yönetmeni Alaaddin Akkaşoğlu'na da Yılın İnternet Gazetecisi ödülü verildi. Aynı kategoride Gercekgundem.com'dan Barış Yarkadaş, InternetHaber.com'dan Nesrin Yılmaz, Magazinmatik.com'dan Funda Erkoç ve OnceHalk.com'dan Tayfun Canlı da halk oylamasında ödüle layık görüldü.

cy8a9651.jpg

Ayrıca ödül töreni organizasyonunda; Yılın Bakanı, Yılın Siyaset Adamı, Yılın Milletvekili, Yılın İl Belediye Başkanı, Yılın İlçe Belediye Başkanı, Yılın Belediye Belde Belediye Başkanı, Yılın Başkonsolosu, Yılın İş Kadını, Yılın İş Adamı, Yılın Girişimcisi, Yılın Çıkış Yapan Yerel Siyasetçisi, Yılın Gazetecisi, Yılın TV Programcısı, Yılın İnternet Gazetecisi, Yılın Yerel Gazetecisi, Yılın Genel Sekreteri, Yılın Çıkış Yapan Kulüp Başkanı, Yılın Teknik Adamı, Yılın Yaşam Koçu, Yılın Eğitim Şirketi ve Yılın Derneği dallarında da ödüller sahiplerini buldu. (KKO)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com