"YILIN İŞADAMI VE GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLLERİ" YARIN VERİLİYOR

"YILIN İŞADAMI VE GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLLERİ" YARIN VERİLİYOR
"YILIN İŞADAMI VE GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLLERİ" YARIN VERİLİYOR

MERSİN - Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (MESİAD), "Yılın İşadamı ve Girişimcisi Ödülleri" yarın sahiplerini buluyor. Düzenlenecek ödül törenine Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan da katılacak.
MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akkurt, geleneksel ödül töreni ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, Mersin ve Türkiye'nin gelişmesine katkı sağlayan işadamı ve sanayicilerin, "MESİAD 8. Yılın İşadamı ve Yılın Girişimcisi Ödülleri"nin yarın düzenlenecek törenle ödüllendirileceğini bildirdi. Hızla değişen dünyaya uyum sağlamak için sürekli yenilenme, gelişme ve girişimler yapmak gerektiğini belirten Akkurt, işadamlarının küreselleşen ekonomide siyasal, ekonomik ve toplumsal sorumluluklarının arttığına dikkat çekti. Akkurt, Mersin'in gelişiminin her anlamda desteklenmesi, global dünyanın zorlu piyasa koşullarında üretim yapıp, Mersin'in yanı sıra Türkiye'nin de ekonomik kalkınmasına ve sosyal barışına katkıda bulunmanın ve istihdam yaratmanın büyük özveri gerektirdiğinin altını çizdi. Küresel rekabet ortamında Türkiye'deki işadamlarının girişimcilik ruhuyla her koşulda yatırım yapmaya devam ettiğini kaydeden Akkurt, "Mersin ve ülkemizin kalkınması için hiçbir alkış ve övgü beklemeden yatırımlarına devam eden işadamlarımızın çalışmaları ne kadar takdir edilse azdır. MESİAD olarak bizler, özveriyle çalışan işadamlarımızın başarılarına kamuoyunun dikkatini çekmek, motivasyonlarını yükseltmek için birçok organizasyon düzenliyoruz. Bu kapsamda Mersin ekonomisine önemli katkıların yanında istihdam yaratarak sosyal barışa katkı sunan sanayici ve işadamlarımızı ödüllendirmek hedefiyle ilkini 8 yıl önce gerçekleştirdiğimiz 'Yılın İşadamı (İş insanı) ve Yılın Girişimcisi Ödülleri'ni, geleneksel hale getirdik. Bu yıl 8.'sini organize edecek olmanın gururu ve heyecanını yaşadığımız 'MESİAD 8. Yılın İşadamı ve Yılın Girişimcisi Ödülleri' töreninde, Mersin'de Yılın İşadamı, Yılın Girişimcisi, sosyal, kültürel ve hizmet ödüllerinin yanı sıra MESİAD-Mersin Üniversitesi işbirliği ile yapılan Proje Yarışması birincilerine verilecek olan ödüller sahiplerini bulacak" dedi.
Ödül töreni ve kokteylin yarın Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenleneceği bilgisini veren Akkurt, ödül törenine Ekonomi Bakanı Çağlayan’ın da katılacağını belirtti.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com