Yılın Vekili Cemal Tasar

Yılın Vekili Cemal Tasar
Meclis Haber Dergisi yılın siyaset, bürokrasi, sivil toplum ve medya dünyasında başarılı olan ve ülkeye hizmet eden kişileri ödüllendirdi.

Bu yıl da yaptıkları çalışmalar sonucunda Türkiye'ye Hizmet Eden yılın Devlet Adamını, Bakanını, Siyasetçisini, Milletvekilini, Bürokratlarını, Belediye Başkanlarını, İş Adamlarını, Gazetecilerini, TV Muhabirlerini ve Sanatçılarını seçti.

Ekonomi, dış politika, ve sosyal konularda yaptığı büyük çalışmalar ve “Kendi Kendine Yetebilen Bir Türkiye” idealini gerçekleştirmesinden dolayı “Yılın Devlet Adamı” ödülü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a verilirken, Bitlis Milletvekili Cemal Tasar'da “Yılın Başarılı Milletvekili” seçildi.

Taşar; TBMM çatısı altında ve seçim bölgelerindeki başarılı çalışmalarından dolayı “Yılın Başarılı Milletvekili” ödülüne layık görüldü.Derginin Genel Yayın yönetmeni Murat Polat “Meclis'te yaptığımız çalışmalar ve okurlarımızdan gelen mektuplar, elektronik postalar ve yaptığımız çeşitli anket çalışmaları sonucunda yılın en başarılı milletvekillerinden birisi olarak Bitlis Milletvekili Cemal Taşar belirlenmiş oldu.

Sayın Cemal Taşar Meclis çatısı altında yaptığı çalışmalarda, komisyon çalışmalarında başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmiştir. Meclis çalışmalarına en fazla devam eden ve hiçbir oturumu kaçırmayan milletvekili olduğu meclis kayıtlarından tespit edilmiştir.

Bununla birlikte seçim bölgesinde ki başarılı çalışmaları da dikkat çekmektedir. İline kazandırdığı yatırımlar ve bununla birlikte seçmenlerin vekilini kendilerine yakın hissettikleri de yapılan çalışmalarda tespit edildi.

Ayrıca Sayın Taşar'ın eğitim gönüllüsü, eğitime gönül vermiş bir Milletvekili olduğu da yine yaptığımız çalışmalarda dikkat çekmiştir. Bitlis'in 2010 LYS sınavında Türkiye birinciliği elde etmesinde Cemal Taşar'ın önemli katkıları olduğu bilinmektedir.

Bizler Sayın Cemal Taşar'ı bu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, bundan sonraki süreçte daha güzel hizmetler ortaya koyacağına inanıyoruz.” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.

Ödülünü alan Bitlis Milletvekili Cemal Taşar da; “Öncelikle hizmetlerimizi takip ederek bizleri bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum. Halka hizmet Hak'ka hizmet anlayışıyla yola çıktık. Bu güne kadar bu anlayışla hizmet ettik, bundan sonra da daha fazla gayret edeceğiz. Bu ödül omuzlarımızdaki yükü daha da ağırlaştırmıştır. Durmak yok, hizmete devam.” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Taşar 2006 yılında “Yılın Bürokratı”, 2009 yılında “Yılın En Başarılı Milletvekili”, 2010 yılında da “Yılın Örnek Milletvekili” seçilmişti.

MECLİS HABER DERGİSİ tarafından düzenlenen ödül töreni 21 Ocak 2011 Cuma günü saat 14,00 de Ankara AKAR İNTERNATIONAL OTEL de yapıldı. Törende yılın Devlet adamına, Bakanına, Siyasetçisine, Milletvekiline, Bürokratlarına, Belediye başkanlarına, İş adamlarına, Gazetecilerine, Televizyon Muhabirlerine ve Sanatçılarına ödülleri verildi.

 Yoğun bir katılımın olduğu programa medya da büyük ilgi gösterdi.

habervaktim

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com