Yılmaz Vural ateş püskürdü!

Yılmaz Vural ateş püskürdü!
Yılmaz Vural "Ben salak mıyım Fenerbahçe'yi..."
Türk futbolunun renkli isimlerinden Yılmaz Vural katıldığı bir televizyon programında birbirinden ilginç açıklamalar yaptı. Kendisine şans verilmediğini dile getiren Vural "Fatih Terim, Şenol Güneş hangi antrönerleri yetiştirdi? Ben antrenör olacağım diye inşaatlarda çile çektim. Salak mıyım bana Fenerbahçe'yi, Milli Takım'ı verin diyorum? Verin arkadaşım bakın neler olacak. Türkiye'nin en çok maç yöneten hocasıyım. Halkın sevgilisiyim ama hiç beni düşünmüyorlar." dedi.
 
Türkiye'de oyuncuların hemen havalara girdiğini söyleyen Vural "Futbolcular modern gladyatördür. Futbolcu biraz parlıyor hemen altına araba yanına sarışın bayan veriyorsunuz. Bu yanlış." ifadelerini kullandı.
 
Teknik direktörlük kariyerini "22 takım çalıştırdım. 2 takım dışında diğer takımların hepsini ben bıraktım. Bursaspor'a her gittiğim senelerde 16. aldım 5. bitirdim. Bursaspor, Türkiye'nin Milan'ı." şeklinde açıkladı.
 
Başbakana seslenen Vural "Başbakanım, halk Milli Takımın başına beni istiyor. Benim çalıştırdığım takımlarda taraftar sayısı artar. Küme düşsek bile iyi top oynarız. Milli Takımda yabancı teknik adam başarılı olamaz. Ben Türkçe anlaşamıyorum oyuncularla o nasıl anlaşacak?" dedi. (BCE)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com