Yobo'nun İstanbul aşkı

Yobo'nun İstanbul aşkı
Joseph Yobo'nun F.Bahçe'de kalması için genç eşi Adaeze inanılmaz bir yönteme başvurdu.

F.Bahçe'de son iki sezonu kiralık geçiren Joseph Yobo'ya kariyerine İstanbul'da devam etmesi için eşi Adaeze inanılmaz bir baskı uyguluyor.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre; 32 yaşındaki tecrübeli stoper, kaptanı olduğu Nijerya Milli Takımı'nın kampına giderken, eşi Adaeze, oğlu Joey ile birlikte İstanbul'da kalmayı tercih etti.

LİVERPOOL'DAN DA GÜZEL

18 yaşındayken Nijerya Güzellik Kraliçesi seçilen ve 2010 yılında F.Bahçeli yıldız ile evlenen 22 yaşındaki Adaeze, tatil için ne ülkesine gitti ne de bir dönem yaşadığı İngiltere'ye...

İstanbul'u Liverpool'a tercih eden Adaeze Yobo, Türkiye'de kalıp, Joseph'in F.Bahçe ve kulübü Everton ile anlaşmasını bekliyor. Bayan Yobo, eşi vatanı olan Nijerya'dayken Türkiye'de kalarak yaşamını sürdürmek istediği yeri de seçmiş oldu. Peki neden?

TAM BİR İSTANBUL MASALI

Adaeze, F.Bahçe'nin kendisi ve oğlu Joey'e sunduğu imkanlardan çok memnun. İstanbul'a aşık oldu. Kentin yaşam tarzı, F.Bahçeli futbolcuların eşleriyle olan sıcak diyaloğu, Adaeze'nin aklını çeldi. Bu tarzı değiştirmek istemiyor. Eşi Joseph'in kariyerine F.Bahçe'de devam etmesini isteyen Adaeze gibi Dirk Kuyt'ın da Feyenoord yerine Sarı-Lacivertli takımı tercih etmesine en önemli faktörlerden biri eşi Gertrude Kuyt olmuştu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com