Yok Böyle Dans'ta Nihat Doğan şoku!

Yok Böyle Dans'ta Nihat Doğan şoku!
Acun Ilıcalı kadroyu açıkladı. Bakın yarışmada kimler olacak...

Yeni sezona birbirinden iddialı yarışma programlarıyla girmeye hazırlanan Acun Ilıcalı "Yok Böyle Dans" adlı yarışmanın kadrosunu açıkladı.

NİHAT DOĞAN YOK BÖYLE DANS'TA OLMAYACAK

Bloomberg HT'de Kenan Erçetingöz'ün sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı “Yok Böyle Dans” yarışması için Nihat Doğan'la hiçbir şekilde görüşmediklerini söyledi. Doğan'la ilgili basında çıkan haberleri yalanlayan Ilıcalı, "Nihat Doğan Yok Böyle Dans'ta yok. Ne Nihat'ın ne de bizim böyle bir talebimiz olmadı." dedi.

HİLAL CEBECİ'YLE GÖRÜŞMEDİK

Hilal Cebeci ile de görüşmediklerini söyleyen Acun Ilıcalı, "Kendi twitter'da bir takım şeyler yazmış. Hilal Cebeci iyi kız ama benim bir kadrom var. Bu kadroda da Hilal Cebeci yok." diye konuştu.

KADRODA SÜRPRİZ İSİMLER

Acun Ilıcalı "Yok Böyle Dans"ın kadrosunu da açıkladı. Ünlü sunucu, “Yarışmada Özge Ulusoy, Helin Avşar, Nez, Hakan Peker var. Özellikle Hakan Peker beni çok heyecanlandırıyor. Aşkın Nur Yengi ile de görüşme halindeyiz. Kesin bir şey yok. Yarışmada çok ünlü bir profesör de olacak ama isim vermek istemiyorum. Sürpriz olsun istiyorum.” dedi.

"Yok Böyle Dans"ın Burcu Esmersoy'un sunumuyla ekrana geleceğiniz söyleyen Ilıcalı, "Jüri için Sait Hoca ile görüşüyoruz. Benimle birlikte Tan Sağtürk ve Asena olacak" diye konuştu.(Rotahaber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com