Yol nar bahçesine döndü!

Yol nar bahçesine döndü!
Muğla'nın Ula İlçesi'nde, rampadan çıkarken önüne köpek çıkınca sürücüsünün ani manevra yaptığı TIR'da bulunan narlar brandayı yırtarak karayoluna dağıldı.
Karayolundakie narların temzlenmesi süresinde ulaşım 1 saat tek şeritten sağlandı.
 
Muğla'nın Ortaca İlçesi'nden yüklenen 500 kasa nar, Orhan Diken yönetimindeki 45 ZA 932 plakalı TIR ile Manisa'nın Alaşehir İlçesi'ne götürülmek üzere yola çıktı. Gökova- Muğla Karayolu'nun Sakartepe Rampası Mevkii'nde aracın önüne aniden bir köpek fırladı.
 
Şoför Diken köpeği ezmemek için manevra yapınca kasalar dolusu nar, yırtılan brandadan karayoluna saçıldı. Gökova-Muğla yönü tek taraflı araç trafiğine kapandı, durum polise bildirildi. Bölge Trafik ekipleri olası bir kaza meydana gelmemesi için kaza yerinde güvenlik önlemi aldı. Kaza yerine istenen iş makinelerinin çalışması sonucu narlar önce yol kenarına çekildi. Ardından tekrar TIR'a yüklendi. Yaklaşık 1 saat tek taraflı kapalı kalan yol tekrar araç trafiğine açıldı.
 
Narların sahibini arayarak kazayı haber veren TIR şoförü Orhan Diken, "Rampada seyir halinde tam viraja girdiğim sırada yola aniden bir köpek çıktı. Köpeğe çarpmamak için direksiyon kırınca zaten virajda olan araçta yüklü olan kasalar branvdayı yırtarak yola döküldü" dedi.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com