Yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor

Yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, belediyenin Umurbey Mahallesinde yürüttüğü yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, belediyenin Umurbey Mahallesinde yürüttüğü yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.
Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, şehir içerisinde gerçekleştirilen yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarının Umurbey Mahallesinde devam ettiğini söyledi.
Umurbey Mahallesinin daha modern bir yapıya kavuşturulması için 710 ve 622 numaralı sokaklarda kilit parke taşı ile zemin kaplama işlemlerine başladıklarını belirten Belediye Başkanı Saraoğlu, ilçenin en genç yerleşim alanı olan mahallede ikamet eden vatandaşların belediyecilik hizmetlerinden daha fazla yararlanmaları için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.
Başkan Saraoğlu, 'Vatandaşlarımızın her yönden rahatlamasını sağlayacak düzenleme çalışmalarında yaklaşık olarak 3 bin metrekare kilit parke taşı kullanılacak. Yakında tamamlanacak olan çalışmaların ardında bu mahallemiz çağa uygun modern bir görünüme kavuşacaktır.
Daha sonra Altınkaya Yapı Kooperatifi ile Muhipler Mahallesi arasında açılan ve iki mahalleyi birbirine bağlayan cadde ve sokaklarda kilit parke ile düzenleme yapacağız.
Aralıksız sürdürülen yol sokak ve cadde düzenlemeleri sonunda vatandaşlarımız modern çağımızın tüm belediyecilik hizmetlerinden yararlanır duruma gelecektir' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com