Yolanthe Yenge bayıldı!

Yolanthe Yenge bayıldı!
Sneijder’in eşi Yolanthe, cami ve kilisenin yan yana görülebildiği İstanbul’da insanların birbirlerine saygı duyduğunu söyledi, “Burası tüm dinlerin barış içinde olduğu bir yer” dedi

Wesley Sneijder’in oyuncu eşi Yolanthe Cabau, Türkiye’deki hayat tarzına ve Türk insanının yaşantısına büyük bir sempati duyduğunu ifade etti.

Hollanda basınına konuşan Cabau, Galatasaray’la 3,5 yıllık sözleşme imzalayan eşiyle birlikte geldiği İstanbul’un mükemmel bir şehir olduğunu söyledi. Farklı kültürlere ev sahipliği yapan İstanbul’da kendisini harika hissettiğini kaydeden Cabau, “Bizim için değişik kültür ve inanışın olduğu bir yere geldik. Ancak bu beni endişelendirmiyor. Biz de inançlı insanlarız. İstanbul tüm dinlerin barış içinde bir arada olduğu bir yer. Cami olan bir yerde, yanında kilise görebiliyorsunuz. İnsanlar birbirine saygı duyuyor. Bu harika bir şey” dedi.

Sneijder’in, Galatasaray’ı seçmesine tam destek verdiğini de kaydeden Yolanthe Cabau, “Şu an Sneijder’e ve onun kariyerine odaklanmış durumdayım. Bugüne kadar hep onun yanında olduğum gibi, bu yeni sürecinde de hep destekçisi olacağım. Ayrıca Dirk Kuyt ile eşinin yanında birçok tanıdığımız futbolcu ve eşi de bu şehirde yaşıyor. Bu yüzden burada olmak bizim için bir keyif” yorumunu yaptı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com