Yolcu dolu otobüse molotoflu saldırı!

Yolcu dolu otobüse molotoflu saldırı!
Molotoflu saldırıda ateşe verilen otobüsün alevler içinde kaldığı an bir cep telefonu kamerası kayıttaydı.
Şişli'de bir halk otübüsü geçtiğimiz hafta ellerinde molotof kokteylleri ve taşlar bulunan bir grubun saldırısına uğramıştı. Yaşanan o dehşet anlarının hemen sonrasında, görgü tanıklarının anlamına göre içindeki yolcuların can havliyle dışarı çıkmasından sonra, otobüsten alevlerin yükseldiği anlarda kaydedilen görüntüler çıktı ortaya.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Görüntülerde; yolcu otobüsünün yandığı ve atılan havai fişekler görülürken, otobüs şoförü yangın söndürme tüpüyle alevleri söndürmeye çalışıyor.
 
MASKELİ GRUP DEHŞET SAÇTI
 
Şişli Okmeydanı Darülaceze Caddesi üzerinde geçen Pazar yüzleri maskeli küçük bir grup ellerindeki Molotof kokteyli ve havai fişekleri çereye ve bu sırada orada bulunan yolcu dolu halk otobüsüne attı.

Osmanbey-Taksim seferini yapan halk otobüsüne önce taş atan kimliği belirsiz kişiler, daha sonra Molotof kokteyli ve havai fişek fırlattı.

Tanıkların anlatımına göre otobüste bulunan yolcular, kendilerini otobüsten atarak canlarını kurtardı. Bu sırada büyük bir panik yaşandı. Yapılan saldırıda otobüsün koltuklarının bir kısmı yanarken atılan taşlardan dolayı camları kırıldı. 
 
OTOBÜS DEHŞETİ CEP TELEFONU KAYDINDA
 
Yaşanan korku dolu dakikaların hemen sonrasıda, kısa süre önce yolcuların terkettiği otobüs alevlere teslim olduğu anlarda bir vatandaşın cep telefonu kamerası da kayıttaydı. .

Görüntülerde, Molotof kokteyli atılan otobüsün içindeki alevler ve duman görülüyor. Ayrıca atılan havai fişeklerde net bir şekilde görülüyor. Otobüs yanarken şoför de bir an önce yangın söndürme tüpüyle alevleri kontrol altına almaya çalışıyor. Otobüs şoförünün oğlu korkuyla kaçışarak çevreden yardım istiyor. 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com