Yolsuzluk ve yoksulluk arttı!

Yolsuzluk ve yoksulluk arttı!
MHP Kütahya ili Milletvekili adayları dün Hiltonda sabah kahvaltısında buluştu. Programa MHP Kütahya İl Başkanı Kamil Konya, MHP Kütahya milletvekili adayları Alim Işık, Ahmet İça, Önder Kıcıroğlu ve MHP Kütahya kadın kolları katıldı.

MHP Kütahya ili Milletvekili adayları dün Hiltonda sabah kahvaltısında buluştu. Programa MHP Kütahya İl Başkanı Kamil Konya, MHP Kütahya milletvekili adayları Alim Işık, Ahmet İça, Önder Kıcıroğlu ve MHP Kütahya kadın kolları katıldı.
MHP Kütahya İli milletvekilleri hilton otelde verdikleri sabah kahvaltısında parti programları hakkında bilgi verdiler. Programda konuşan MHP Kütahya milletvekili Alim Işık, AK Parti hükümeti hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Yolsuzlukların yoksullukların arttığını, nüfusun % 46'sının geçinemediğini söyledi.
Açıklamalarında, AK Partinin yoksulluk ve yolsuzlukla mücadele için ülkenin başına geldiklerini söylediğini; ama yolsuzluklara yol açtığını, 800 yolsuzluk dosyasının AK Parti milletvekillerine ait olduğunu söyledi. AK Partinin yandaş yaratmaya devam ettiğini, basının baskı altına alındığını, gazetecilerin tutuklandığını dile getirdi.
6-0 diye ortalıkta dolaşan milletvekillerinin Kütahya'da yapıldığı iddia adilen usulsüzlüklere ses dahi çıkarmadığını ve her konuda veballerinin ağır olduğunu söyledi. Kütahya Şeker fabrikasındaki usulsüzlüklerin mahkeme tarafından tespit edildiğini ama bu konuda hala kafalarının dikine gitmeye devam ettiklerini söyledi.
Kütahya Jandarma Taburunun taşınması ile ilgili konuda ise 4 kez mecliste önerge verdiğini ama bu konuda kendisine Hiçbir şey yapılmayacağını ve taburun taşınmasının söz konusu olmadığını söylediklerini dile getirdi. Kütahya'daki özelleştirmelerin devam ettiğinin milletin malının birilerine peşkeş çekildiğinin Eti Gümüş, Şeker fabrikasından sonra setyitömer ve Tunç bilek'inde geniş kapsamlı olarak özelleştirileceğini bunları bor madenlerinin takip edeceğini dile getirdi.
Olanların çete işi olduğunu ve bunların başında büyük yöneticilerin bulunduğunu ve bu sömürünün devam ettiğini söyledi. Kütahya halkının sesiz kalmaması gerektiğini dile getiren Işık, bunların hesabının sorulacağını söyledi. Programda konuşan MHP Kütahya milletvekili adayı Ahmet İça ise, sorunların ve çözümlerinin belli olduğunu bunun yolunun da tek başına MHP iktidarı olduğunun altını çizdi. Her köyü dolaşıp herkesin elini sıkıp sorunlarını dinleyeceklerini ve çözüm üretceklerini dile getiren İça, üç beyazın ve AK Partinin sağlığa zararlı olduğu açıklamasında bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com