YOLUNUZ AÇIK OLSUN

YOLUNUZ AÇIK OLSUN
Kütahya Süper Amatörde ilk üçe giren takımlarımızdan Şekerspor, Kütahyaspor ve Gaybiefendispor 3.lige terfi müsabakalarında birbirinden güçlü rakiplerle mücadele edecek.

Kütahya Süper Amatörde ilk üçe giren takımlarımızdan Şekerspor, Kütahyaspor ve Gaybiefendispor 3.lige terfi müsabakalarında birbirinden güçlü rakiplerle mücadele edecek.
Kütahyaspor 2.bölge D grubunda yer alan Afyonkarahisar'da mücadele ederken, Şekerspor ile Gaybiefendispor ise; yine 2.bölgede A grubunda yer alan Bursa'da maçlarını oynayacaklar. Kütahyaspor ilk maçına 12 Mayıs Çarşamba günü çıkarken, grup kuraları henüz çekilmedi. Kütahyaspor'un rakibi ve maç saati 11 Mayıs'ta Afyonkarahisar'da gerçekleşecek kuranın ardından belli olacak.
Bursa'da mücadele edecek olan iki Kütahya temsilcisi Şekerspor ile Gaybiefendispor'un hangi tarihlerde maç oynayacağı; Manisa Donatımspor'un durumunu değerlendiren TFF tarafından belirlenecek. Manisa Süper Amatörde A ve B grubu play off müsabakaları sonunda 3.lige terfi müsabakalarında yer alamayan Kırkağaç İdmanyurdu Spor'un itirazı sebebiyle; Bursa'da mücadele edecek takımların 5 -9 Mayıs'ta yapılması gereken müsabakalar ileri bir tarihe ertelendi. Kütahya Süper Amatörde 50 puanla şampiyon olan Şekerspor, 46 puanla 2.ci sırada yer alan Kütahyaspor ve 45 puanla 3.cü sırada yer alan Gaybiefendispor, 3.lige terfi müsabakalarının ilk ayağında başarılı olamazlarsa bile Deplasman Kriterli Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecekler.
TAKIMLARIMIZIN RAKİPLERİ
Kütahyaspor'un rakipleri : Ödemiş Belediye Spor ( İzmir ), Yeni Foçaspor ( İzmir ), Kulaspor (Manisa), Yeni Milasspor (Muğla), Yeşilköyspor (Denizli ) Uşak Belediye Spor ve Aydın Belediyespor
Gaybiefendispor ve Şekerspor'un rakipleri : Ümraniyespor (İstanbul),Sancaktepespor (İstanbul), Salihli Belediye Spor ( Manisa), Donatımspor ( Manisa ), Bigaspor ( Çanakkale )ve Uşak İl Özel İdare Spor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com