"Yorum yapmayı bile..."

"Yorum yapmayı bile..."
Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, açıklamalar yaptı.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'un Ünal Aysal'ı eleştiren açıklamalarına yorum yapmanın gereksiz olduğunu dile getirdi.

Adnan Öztürk, Ali Koç'un, "Ünal Aysal beyin sözlerini kabul edemeyeceğimiz gibi, bunu bir fırsatçılık olarak görüyoruz. 3-5 kişinin attığı cisimler, Galatasaray tarafından tüm stada mal ediliyor. Bu durum fırsatçılıktan başka bir şey değil" sözleriyle ilgili açıklama yapmaya gerek olmadığını söyledi.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Adnan Öztürk, "Açıklamanın tam metnini bilmiyorum; sadece son dakika olarak verilen bölümlerini gördüm; ama ne olursa olsun, bu açıklama hakkında değerlendirme yapmayı gerekli bulmuyorum. Biz böyle şeylerle ilgili konuşmuyoruz. Yorum yapmayı bile gerekli görmüyorum" dedi.

"KULÜPLER BİRLİĞİ TOPLANTISINDAKİ BENZER KONUŞMALARI DİNLESEYDİNİZ..."

Öztürk, bu ya da benzer içerikteki konuşmaların Kulüpler Birliği Vakfı toplantılarında da olduğunu belirterek, "Siz o toplantılarda buna benzer anlayıştaki konuşmaları 1 ya da 1 buçuk saat boyunca dinleseydiniz, neden artık bu türden sözlere karşı açıklama yapmayı gerekli görmediğimi daha iyi anlardınız" diye konuştu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com