Youtube açılacak mı?

Youtube açılacak mı?
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'dan YouTube açıklaması...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Deniz Ticaret Odaları Konseyi Toplantısı’na katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Youtube’un açılmasıyla ilgili “Bu konuda bir gelişme yok.” dedi. Uçak biletlerinde tavan ücret uygulamasının yazın da devam edilmesi konusunda bir gelişme olup olmadığı sorusuna ise Bakan Elvan, bu toplantının ardından THY yetkilileri ile, önümüzdeki günlerde de diğer havayolu şirketleriyle görüşeceklerini ve konunun masaya yatırılacağı şeklinde cevap verdi.

 

Deniz Ticaret Odaları Konseyi Toplantısı’na katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, gazetecilerin sorularını cevapladı. Bir gazetecinin ‘TİB, bir casusluk soruşturması açtı. Elde edilen bilgiler doğrultusunda açtı. Bu soruşturmanın Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iade edilmesi için bir adım olarak değerlendirildiği görüşlerde var. Siz de bu kanıda mısınız? Bu o yönde bir soruşturma mıdır?’ sorusuna Bakan Elvan, şu cevabı verdi:
“Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığı’nca yürütülen bir soruşturma var idi. O soruşturma çerçevesinde ilk rapor hazırlandı. Ve bu rapor Bakanlığımız tarafından Gölbaşı Savcılığına intikal ettirildi. Yargı da devam eden bir süreç. Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığımız, soruşturmasına devam ediyor. Bunların aşamaları olacak. İlk aşamada ulaşan bir rapor. Ama diğer evreler için çalışmalar da devam ediyor. DDK’nın TİB’de çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmaların neticesinde ortaya çıkan hususlar ortaya çıkarılacaktır.”

“SES KAYITLARI İLE İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR”

‘Başbakan Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarının Ankara’dan internet üzerine yüklendiği yönünde bazı iddialar var. Sizin elinizde bu yönde bilgiler var mı? Ne diyeceksiniz?’ sorusuna da Elvan, “Soruşturma devam ediyor. Soruşturma aşamasında olan hususla ilgili yorum yapmam doğru olmaz diye düşünüyorum.” diye cevap verdi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Apple, iOS 8'in son kullanım oranını açıkladı08 Ocak 2015 Perşembe 14:04
 • Kuyruklu yıldız kaşifi Philae kayboldu06 Ocak 2015 Salı 12:12
 • WhatsApp, Snapchat'e özendi02 Ocak 2015 Cuma 15:24
 • Dünya bu buluşu konuşuyor!26 Aralık 2014 Cuma 15:01
 • Android telefon kullananlar dikkat!26 Aralık 2014 Cuma 11:39
 • iPhone 6S mini geliyor25 Aralık 2014 Perşembe 10:59
 • Nabız ve tansiyonu yanlış ölçüyorlar25 Aralık 2014 Perşembe 10:32
 • Şimdi de LG G3 patladı24 Aralık 2014 Çarşamba 13:17
 • Facebook 2014 yılını kısaca özetledi10 Aralık 2014 Çarşamba 10:29
 • Samsung fena patladı!09 Aralık 2014 Salı 11:19
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com