Yüce, Pazarlar'da incelemelerde bulundu

Yüce, Pazarlar'da incelemelerde bulundu
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Yardımcısı Orhan Yüce ve ilgili daire başkanları Pazarlar ilçesinde incelemelerde bulundu.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Yardımcısı Orhan Yüce ve ilgili daire başkanları Pazarlar ilçesinde incelemelerde bulundu.
19 Mayıs tarihinde meydana gelen 5,9 şiddetindeki depremden sonra Pazarlar ilçesinde yaraların sarılması işlemi devam ediyor.
Toki Başkan Yardımcısı Orhan Yüce'nin, Kütahya'nın Pazarlar İlçesinde incelemelerde bulunduğu, İncelemelerde Toki Başkan Yardımcısına Pazarlar Kaymakamı Murat Beşikci, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Torun ve Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci eşlik ettiği bildirildi.
Toki Başkan Yardımcısı Orhan Yüce, kentsel dönüşüm ve depremzedeler için yapılacak Toki konutlarının yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.
Bu konuda açıklama yapan Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, “Toplu Konut İdaresi(TOKİ) Başkan Yardımcısı Orhan Yüce ve ilgili daire başkanları ile birlikte ilçemizi ziyaret ettiler. Depremzedeler için yapılacak kalıcı konutlar için arsaların incelemesinde bulundular. Depremzedeler için yapılacak konutların sayılarının fazla olmasını bekliyoruz. En kısa zamanda protokol yapılarak konutların kış gelmeden afetzedelere teslim edilmesini bekliyoruz. Toki'nin bu konudaki hassasiyetini biliyoruz. Deprem sonrasında yaşadığımız afetin yaralarının sarılmasında önce Allah'a daha sonrada Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a güveniyoruz. Sayın Başbakanımızın bizlere göstermiş olduğu hassasiyeti anlıyoruz ve kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com