Yüksek Sadakat Tanıtım Turunda!

Yüksek Sadakat Tanıtım Turunda!
Ülkemizi Eurovision'da 'Live It Up' şarkısıyla temsil edecek olan Yüksek Sadakat, tanıtım için Avrupa'yı turladı.

Eurovision temsilcimiz 'Yüksek Sadakat', 'Live It Up'ın tanıtım turnesini tamamladı. Bosna-Hersek ile başlayan turne, Azerbaycan, Almanya, Hollanda, Arnavutluk, Malta, Finlandiya ve Macaristan ile devam etti.

Nisan ayı boyunca 8 ülkeyi ziyaret eden Yüksek Sadakat, mayıs ayı başında Almanya - Düsseldorf'a gidecek. 10 Mayıs'ta Düsseldorf - Esprit Arena'da ilk yarı final gününe kadar her gün prova yapacak olan grup, 5. sırada sahneye çıkacak. Öte yandan 'Live It Up'ın single CD'si de yarın TRT ve DMC etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak. Bestesi Kutlu Özmakinacı'ya, sözleri Ergün Arsal'a ait olan 'Live It Up'ın düzenlemesini tüm grup birlikte gerçekleştirdi.

Yüksek Sadakat 'Live It Up' şarkısı için; uluslararası arenada birçok başarıya imza atmış ve bugüne kadar Genesis, Deep Purple, Marillion, New Model Army, Björk gibi sanatçılarla çalışmış ünlü prodüktör Nick Davis ve Reuben De Lautour ile çalıştı. İstanbul Babajım Stüdyoları'nda kayıtları yapılan şarkıya aynı zamanda Gündem Yaylı Grubu da eşlik etti. Genesis'in ünlü Fisher Lane Farm Studios'da yine Nick Davis tarafından mikslenen 'Live It Up'ın mastering işlemi ise yine Babajım Stüdyoları'ndan Pieter Snapper tarafından gerçekleştirildi. Single da şarkının orijinal halinin yanı sıra farklı remixleri bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com