Yükselir Fişlemeler Hakkında Konuştu

Yükselir Fişlemeler Hakkında Konuştu
Soner Yalçın tarafından takip ettirilip fişletilen Sabah yazarı Sevilay Yükselir elmahaber'e konuştu. İşte Yükselir'in açıklamaları…

Ergenekon'dan tutuklanan Odatv'nin sa hibi Soner Yalçın'dan çok sayıda gazeteci hakkında el yazması fişleme notlarının ele geçirildiği ortaya çıktı.

Belgeler arasında, aralarında Nazlı Ilıcak ve Sevilay Yükselir'in olduğu gazeteciler hakkında, ancak istihbaratçıların ulaşabileceği çok özel notların bulunduğu belirtildi.

Elmahaber, Sevilay Yükselir'e ulaşarak fişlenmenin nasıl bir şey olduğunu ve ortaya çıkan bilgi belgelerden sonra neler düşündüğünü sordu.

Yükselir, “bunlar bir kadına atılmayacak en çirkin iftiraları attılar. Beni itibarsızlaştırma kampanyası başlattılar. Yıllar önce olduğum burun estetiğimi bedavaya yaptırdığımı yazdılar. Hepsine belgelerle cevap verdim. Attıkları bütün iftiraları dava ettim. Şimdi teker teker mahkemeleri kazanıyorum. Şimdi basın özgürlüğü diyenler bana o iftiraları atarlarken neden sesini çıkartmadı? Niye suskun kaldılar? Şimdi ortaya çıkan belgelerden sonra utanmıyorlar mı? Özellikle Soner Yalçın'a sahip çıkan kadın meslektaşlarım şimdi ne diyecekler?” dedi.

Fişlemelerin içeriği hakkında bilgisi olmadığını söyleyen Yükselir, “ takip ettikleri ve özellikle uğraştıkları belli oluyordu. Benim hakkında yaptıkları fişlemelerden bir şey çıkartamadıkları ortada. Ama bazı isimlere şantaj yapmışlar. Bu şantajların neler olduğunu ve neler yaptıklarını da merak ediyorum. Heralde zamanla bunların hepsi ortaya çıkacak” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com