Yürek yakan görüntü

Yürek yakan görüntü
Denizli'de İl Özel İdaresi binası önündeki çöplükte Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu panoları görenler, buna tepki gösterdi.

Sırakapılar Mahallesi 1582 Sokak’taki İl Özel İdaresi’nin ek hizmet binası önündeki çöplükte Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ile İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu panoları görenler, bu duruma tepki gösterdi.

Panoların, Özel İdare binasından atıldığını ileri süren Şükran Erdem içeriye girip görevlilere bağırdı. Odaları kontrol etmek isteyen Erdem görevliler tarafından engellendi. Duyarlı bir vatandaş olduğunu dile getiren Erdem, “Rezaletten başka bir şey değil” dedi.

Bir başka kişi, İl Özel İdare çalışanlarına, “İstiklal Marşı ve Gençliğe Hitabe ayaklar altında geziyor. Böyle sorumsuzluk olmaz. Bunu kim yaptıysa versin hesabını” diye bağırdı.

Özel idare iddiaları yalanladı

Özel İdare Genel Sekreteri Adem Oklu, panoların kendilerine ait olmadığını belirtip, “Özel İdare’nin atıkları çöpe atılmamaktadır. Depolanarak geri dönüşüme gidiyor. Sokak genel bir çöplük alanı, kim tarafından atıldığını biz de bilmiyoruz. Çöpteki İstiklal Marşı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi bizim değil” diye konuştu. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com