Yurt Binasının Onarımı Devam Ediyor

Yurt Binasının Onarımı Devam Ediyor
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'nin geçtiğimiz günlerde incelemiş olduğu İl Özel İdaresine ait Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Genel Merkezi tarafından daha önce Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu olarak kullanılan binanın bakım ve onarımı devam ettiği a

Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'nin geçtiğimiz günlerde incelemiş olduğu İl Özel İdaresine ait Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Genel Merkezi tarafından daha önce Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu olarak kullanılan binanın bakım ve onarımı devam ettiği açıklandı.

Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Uluslararası Sismik Riskin Azaltılması Konferansı için gittiği İstanbul'da, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Genel Başkanı Süleyman Çankaya ile birlikte Katip Kasım Mahallesi Kızıltaş Sokakta bulunan Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Genel Merkezi tarafından daha önceki yıllarda Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu olarak kullanılan binada incelemelerde bulunmuş olup onarımla ilgili tespitler yaptığı açıklanarak. 2 kız, 2 erkek blok halinde yaklaşık 2000 m2 kapalı alana sahip olan binanın bakım ve onarımına başlayan Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Genel Başkanı Süleyman Çankaya, Vali Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaret ederek binanın tekrar yüksek öğrenim öğrenci yurdu olarak faaliyete geçmesi için çalışmalara başladıklarını ve yapılan son çalışmalar hakkında bilgiler vererek, çalışmakların 2010 Şubat ayı sonunda tamamlanacağını bildirdi.Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, yapılan ziyarette İl Özel İdaresine ait olan binanın bakım ve onarımında kullanılan malzeme ve proje hakkında onarımı yapmakta olan firma yetkililerine talimat verdi.
Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Genel Başkanı Süleyman Çankaya'nın Vali Şükrü Kocatepe'ye yaptığı ziyarette, İl Özel İdare Genel Sekreteri Dr. Müh. Salih Akkaya, KİYD Yönetim Kurulu üyesi Sabit Özpaçacı ile onarımı yapmakta olan firma yetkilileri Cemali Coşkun ve Ahmet Cinkaya'da katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com