Yurtta müdür skandalı

Yurtta müdür skandalı
Yurtta kalan kızla ilişkiye giren Müdür Yardımcısı'na 1,5 yıl hapis istendi.

Bursa’da Eşrefiler Yetiştirme Yurdu’nda kalan 17 yaşındaki kızla cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan Müdür Yardımcısı 33 yaşındaki Tahir S., 1 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

Bursa’da 2009 yılında, Eşrefliler Yetiştirme Yurdu’nda Müdür Yardımcısı olan Tahir S., iddiaya göre yurtta kalan 17 yaşındaki S.K.’yı evlenme vaadiyle kandırarak cinsel ilişkiye girdi. Yaşadıkları ilişkinin ardından Müdür Yardımcısı Tahir S.'nin sözünü tutmaması üzerine polise giden S.K. şikayetçi oldu. Genç kız yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Önce öğretmen- öğrenci ilişkisi içindeydik. Zamanla farklı duygular hissetmeye başladım. O da karşılık veriyordu, yakınlaştık. Bir gün kendisine 'Sizi baba gibi görüyorum' dediğimde, bana karşı ilgisinin olduğunu açıkladı. Aramızda flört başladı. Nöbetçi olduğu bir gece öğretmenler odasında bana 'Biz seninle sevgiliyiz, ileride evleneceğiz, ha şimdi ilişkiye girmişiz ha ileride' dedi. Karşı çıkmama rağmen odasında birlikte olduk. Daha sonra da birliktelikler yaşadık."

Polis tarafından gözaltına alınan Tahir Sert, çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Bursa 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde 'Reşit olmayanla cinsel ilişki' suçundan tutuksuz yargılanan ve olayın ardından Kars’a tayin edilen Tahir S.'nin yargılanması tamamlandı. Karar duruşmasına katılmayan Tahir S.'ye mahkeme heyeti 1 yıl 7 ay hapis cezası vererek hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com