Yürüyüş yoluna üçüncü saldırı

Yürüyüş yoluna üçüncü saldırı
Yunus Emre Devlet Hastanesi (SSK)’nin alt kısmındaki Uluönder Yürüyüş Yolu, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından bir kez daha tahrip edildi.

Tepebaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından; tartan pisti, spor aletleri, bankları, yeşil alanları ve aydınlatmasıyla oluşturulan ve yakın tarihte açılışı gerçekleştirilen modern yürüyüş yolu bir kez tahrip edildi. Yürüyüş yolundaki çöp kutuları, banklar ve spor aletlerinin bazı bölümleri yerlerinden söküldü. Aynı yürüyüş yolu, daha önce iki kez daha saldırıya uğramıştı.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, konu ile ilgili açıklamasında, “Büyük emek harcanarak hazırlanan parklarımıza zararlar veriyorlar. Bunları yapanlar cesaretsiz, korkak insanlar. Eskişehirliler bu insanları lanetleyecektir. Ben de bu saldırganları şiddetle protesto ediyorum. Onlar Eskişehir’e iyi işler yapılmasını istemeyen hainlerdir” diye belirtti.
Yürüyüş yolunda spor yapan vatandaşlar da yürüyüş yolunda gerçekleştirilen tahribata tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Tepebaşı Belediyesi’nin oluşturduğu yeni yaşam alanlarına yönelik bu saldırıyı kınıyoruz” dediler. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com