Yusuf İlk Maçında Yuhalandı!

Yusuf İlk Maçında Yuhalandı!
Kayseri Erciyesspor'un yeni transferi Yusuf Şimşek, çıktığı ilk maçında yuhalandı.

Kayseri Erciyesspor'un devre arasında Beşiktaş'tan transfer ederek kadrosuna dahil ettiği Yusuf Şimşek, oynadığı ilk maçta istenmeyen olaylar yaşadı.

TARAFTARLAR YUSUF'U YUHALADI

Yusuf Şimşek, 71. dakikada oyundan çıktığı sırada bir grup Erciyessporlu taraftar kendisini alkışladı. Bir grup taraftar ise yuhaladı. Yusuf, kendisini alkışlayan taraftara alkışla karşılık verirken, yuhalayan taraftara tepki olarak da formasını saha kenarına bıraktı ve soyunma odasına gitti. Bu gelişmelerin ardından Yusuf Şimşek'in, yaptığı hareketten dolayı yönetimden özür dilediği ve yaşananın ise maçın stresinden kaynaklandığını dile getirdiği öğrenildi. Alınan mağlubiyet nedeniylede yönetim futbolculara ceza verdi.

FUTBOLCULARA YÖNETİMDEN PARA CEZASI

Kayseri Erciyesspor Kulübü Basın Sözcüsü Şadi Büyükkeçeci, Güngören Belediyespor ile oynadıkları karşılaşmadan mağlup olarak ayrıldıkları için üzgün olduklarını söyledi. Şadi Büyükkeçeci, alınan mağlubiyet ve karşılaşmada yaşanan olaylardan dolayı yönetim olarak toplandıklarını ifade etti. Büyükkeçeci, alınan mağlubiyetten dolayı takım oyuncularına iç saha galibiyet primi kadar ceza verdiklerini açıkladı. Yönetim olarak da hafta boyunca idmanların takip edilerek, hem teknik heyete hem de futbolculara destek verileceğini ifade etti.

YUSUF ÖZÜR DİLEDİ

Şadi Büyükkeçeci, Yusuf Şimşek ile forma bırakma konusunda görüştüklerini de belirterek, Yusuf'un özür dilediğini ve yapılanın maçın stresinden kaynaklandığını dile getirdiğini söyledi. Büyükkeçeci, bu futbolcuya herhangi bir ceza verilmesinin söz konusu olmadığını anlatarak, "Yusuf bu maçta oynamak istedi. Kendisinin takıma olacağı katkısını biliyoruz. Sonuçta maç esnasında bazı taraftarlar Yusuf'u alkışladı. Bazıları ise yuhaladı. Yusuf, kendisini alkışlayan taraftara alkışla karşılık verdi. Elini kalbinin üzerine götürerek selamladı. Bir grup taraftar ise yuhaladı. Biz bunu tasvip etmiyoruz. Sonuç olarak bu tepkiye karşı bu şekilde davrandığını ve maçında vermiş olduğu stresin sorun oluşturduğunu söyledi. Kendisi özür diledi. Biz bu futbolcumuzun takıma önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız" diye konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com