Yuva yıkan kadın olmamak için...

Yuva yıkan kadın olmamak için...
Jahnny Deep uğruna eşinden ayrıldığı kadın tarafından terk edildi.
Oyuncu Amber Heard uğruna 14 yıllık hayat arkadaşı Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis’tan ayrılan “Karayip Korsanları” filminin 49 yaşındaki yıldızı Johnny Depp de terk edildi. Hollywood'un başaırılı aktörü Depp’in uğruna 157 milyon dolar ödeyerek Paradis’tan ayrıldığı 26 yaşındaki oyuncu ve modal Heard, ünlü oyuncuyu terk etti.  The RadarOnline sitesinin iddiasına göre Amber yuva yıkan kadın olmak istemediğini ve bu yüzden ilişkilerine ara vermek istediği öne sürüldü. Sahip olduğu servetinin yarısını Paradis’a veren Depp, sevgilisine geçtiğimiz günlerde bir at almıştı.
 
LEZBİYEN OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI
 
26 yaşındaki yıldız Hears katıldığı GLAAD (Hakarete Karşı Gey ve Lezbiyen Birliği) toplantısında kendisinin de bir lezbiyen olduğunu açıklamıştı.
 
Lezbiyen olduğunu açıkladıktan sonra eşcinsel sevgilisinin kimlğini gizli tutan Amber Heard, daha sonra bu kişinin gazeteci Tasya van Ree olduğunu duyurmuştu.  Amber Heard, "Erkekler ile de çok iyi ve güzel ilişkiler yaşadım.Şimdi Tasya van Ree ile beraberim ve kendisiyle çok iyi bir ilişki yaşıyorum.Bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilim" şeklinde konuştu.
 
Heard,  verdiği röportajda 'Kariyerimin bu noktasında lezbiyenliğimi açıklayıp açıklamamayı çok düşündüm' şeklinde konuşmuştu. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com