Yüzümüz Yok Ki!

Yüzümüz Yok Ki!
Taraftarlar, hakemlerin Galatasaray aleyhine yaptığı hatalar karşısında yönetimin sessiz kalmasından şikayetçi. Başkan Polat'ın ise yakın çevresine, “Takım bu haldeyken, hakemleri eleştirecek yüzümüz yok” dedi..

Sarı-Kırmızılı taraftarlar, bu sezon ligde peş peşe alınan yenilgiler nedeniyle futbolcuları ağır şekilde protesto etseler de hakemlerin de bu konuda payı olduğu görüşünde. Forumlarda yapılan tartışmalarda, sezon başından beri hakemlerin, Galatasaray aleyhine, maçın sonucuna direkt etki edecek hatalı kararlar verdikleri belirtilirken, bu konuda hiçbir açıklama yapılmaması nedeniyle yönetimi de eleştiriyorlar. Sarı-Kırmızılılar, “Ne Adnan Polat, ne de başka bir yönetici çıkıp Galatasaray'ın hakkın korumuyor” diye serzenişte bulunuyorlar.

Başkan dert yandı
Başkan Adnan Polat'ın, yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde, taraftarların bu görüşüne katıldığı öğrenilirken, “Evet, aleyhimize çok hata yapıldı. Ancak takımın oynadığı futbol da ortada. O kadar kötüyüz ki çıkıp hakkımızı arayacak yüzümüz bile kalmadı” dediği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com