Zabıta kavgası kanlı bitti!

Zabıta kavgası kanlı bitti!
Seyyar satıcılarla çıkan kavgada 1 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.

İstanbul Kağıthane'de zabıtanın seyyar satıcılara yönelik denetleme yaptığı sırada çıkan kavgada, Kağıthane Belediyesi'nde çalışan bir şoför, bıçaklanarak öldürüldü. Kavgada yaralanan 6 belediye çalışanı ile 3 seyyar satıcı hastaneye kaldırıldı.

Kağıthane Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi'nde Kağıthane Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, seyyar satıcılar üzerinde yaptıkları denetleme sırasında taraflar arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada belediye çalışanlarından 6, seyyar satıcılardan da 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Olayda yaralanan belediye çalışanları ve zabıtalar Özel Levent Hastanesi'ne sevk edilirken, 3 seyyar satıcı ise Kağıthane Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

OLAYLAR HASTANE ÖNÜNDE DEVAM ETTİ
Bu sırada olayı duyan seyyar satıcıların yakınları yaralı zabıtaların bulunduğu hastaneye gitti. Hastane bahçesinde de süren kavgada Kağıthane Belediyesi'nde taşeron firma adına şoförlük yapan Ömer Yılmaz (31), M. M. (29) tarafından bıçaklandı. Göğsünden yaralanan Yılmaz hastanenin acil servisine kaldırıldı. Yılmaz burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis ekipleri, şüpheli M.M.'yi gözaltına alarak Kağıthane Polis Merkezi'ne götürdü.

POLİS KAVGAYI AYIRMAK İÇİN HAVAYA ATEŞ AÇTI
Öte yandan kavga sırasında olay yerine ilk gelen polis ekiplerinin sayı olarak yetersiz kalmaları sonucu havaya ateş ederek tarafları ayırmaya çalıştığı öğrenildi. Olaylardan sonra Özel Levent Hastanesi'ne gelen ve bir süre hastanede kalan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç yaralılar hakkında bilgi aldı. Hastane çıkışı üzgün görünen Kılıç, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Polisin olayla ilgili incelemeleri devam ediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com