Zafer Fuarı, 15. kez ziyaretçilere kapılarını açtı!

Zafer Fuarı, 15. kez ziyaretçilere kapılarını açtı!
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen '2010 Zafer Fuarı', bu yıl 15. kez ziyaretçilere kapılarını açtı.

Belediye Kültürpark Fuar Alanı'nda düzenlenen '2010 Zafer Fuarı'nın açılışında konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, fuara katılan firma sayısının her geçen yıl arttığını söyledi. Başkan Çoban, Zafer Fuarı'nın bu sene 86 firmanın katılımıyla 7 bin 200 metrekare açık alan, 980 metrekare kapalı alanda 15. kez kapılarını ziyaretçilere açtığını söyledi. Çoban, fuara Afyonkarahisar'dan 57 firma, şehir dışından 29 firma katıldığını bildirdi. Çoban, temsilcilik bağlamında Almanya, Çin ve Hindistan merkezli 4 firmanın da fuarda temsil edildiğini bildirdi.

Çoban, bu yıl ilk defa gıda satış reyonlarının revize edilerek vatandaşlara daha nezih ve daha kaliteli şartlarda hizmet sağlayacak şekilde sayılarına sınırlama getirilerek hizmet kalitesinin yükseltildiğini söyledi. Fuara firmaların katılımın giderek artacağına inandığını dile getiren Çoban, fuarın bölgenin en güçlü fuarı olacağını ve Afyonkarahisar ekonomisine büyük katkı sağlayacağını ifade etti. Çoban, fuarın 30 Ağustos tarihine kadar açık kalacağını bildirdi.

Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Zafer Fuarı'nın 15 yıldır açılmasının büyük bir başarı olduğunu söyledi. İmga, her yıl katılan firma sayısının artmasının da fuarın popülerleştiğini gösterdiğini kaydetti.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Aydoğan da bu fuarın Afyonkarahisar'a katkı anlamında önemli bir değer olduğunu söyledi. Aydoğan, fuara önümüzdeki yıllarda katılımında daha da artacağına inandığını bildirdi.

Konuşmaların ardından Vali İmga, Milletvekili Aydoğan, Başkan Çoban, Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser birlikte kurdele keserek fuarın açılışını yaptı. Vali İmga ve beraberindekiler daha sonra stantları gezdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com